یک روز متفاوت در باغ وحش دوزیت بانکوک + تصاویر

باغ وحش دوزیت بانکوک در زمینی به مساحت ۱۸۸,۸۰۰ مترمربع احداث شده است و  اولین باغ وحش تایلند بوده و نزدیک به ۶۰ سال از عمرش می‌گذرد. این مجموعه زیبا و دوست داشتنی در مرکز شهر بانکوک بنا شده است و با تنوع حیوانی یکی از مکان های محبوب در نزد گردشگران می باشد.

 مکان های دیدنی بانکوک، باغ وحش دوزیت بانکوک

باغ وحش دوزیت بانکوک

این پارک دارای امکاناتی مانند بیمارستان حیوانات، موزه‌ی حیات وحش،‌ مرکز آموزشی، تراموا برای گشت زدن در پارک و زمین بازی است. این پارک در تایلند از ۱۶۰۰ حیوان محلی و جهانی، همچون گوزن‌های آلبینو و ببرهای سفید بنگال میزبانی می‌کند. در این مرکز انواع مختلف میمون‌ها، هیپوپوتاموس‌ها، تمساح‌ها و شیرها به علاوه حیوانات کمیاب در تایلند همچون پنگوئن‌ها، شترها و کانگاروها در باغ وحش دوسیت نگهداری می‌شوند.

 باغ وحش های تایلند، باغ وحش دوزیت بانکوک

حیوانات باغ وحش دوزیت بانکوک

 جاذبه های بانکوک، باغ وحش دوزیت بانکوک

انواع مارها در باغ وحش دوزیت بانکوک

با ورود به این باغ وحش شما علاوه بر تماشا کردن انواع حیوانات از نزدیک و می توانید با دستان خود به آنها غذا دهید و هم چنین در گوشه ای از این باغ وحش زمین بازی برای بازی کودکان مهیا شده است. تا یک روز خاطره انگیز را کودکانتان در این پارک سپری کنند. دریاچه ای زیبا نیز درون این باغ وحش قرار گرفته شده است که گردشگران تور تایلند می توانند در آن قایق سواری کنند و از بودن در این باغ وحش لذت ببرند.

 مکان های جذاب بانکوک، باغ وحش دوزیت بانکوک

دریاچه زیبای درون باغ وحش دوزیت بانکوک

باغ وحش دوزیت مکانی ایده آل جهت پیاده روی و دیدن حیوانات بامزه و خاص می باشد. گردشگران تور بانکوک بعد از گشت وگذار و تفریح در این باغ وحش می توانند به سراغ رستوران های معروفی چون کی‌اف‌سی ‌و فروشگاه‌های بستنی و کیک‌های خوشمزه هم بروند و هر چه دلشان خواست سرو کنند. باغ وحش دوزیت از ساعت هشت صبح تا شش بعد از ظهر باز است. اگر ترجیح می‌دهید از گرمای هوا، شلوغی و کودکان بازیگوش در امان باشید،‌ صبح زود به این پارک بیایید. حتماً کلاه، عینک آفتابی و آب زیاد همراهتان باشد.

مکان های گردشگری بانکوک، باغ وحش دوزیت

حیوانات زیبا در باغ وحش دوزیت

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.