تجربه مرگ چند دقیقه ای در کافه مرگ بانکوک

تجربه مرگ چند دقیقه ای در کافه مرگ بانکوک

 تایلند، اخبار تایلند

کافه مرگ بانکوک

 در کشور تایلند در شهر بانکوک کافه ای برای آگاه سازی درباره مرگ طراحی شده و در آن مشتری ها مرگ را تجربه می کنند. در این کافه شما می توانید انواع اسنک ها و شیرینی ها با اشکال اسکلت و با نام هایی مربوط به زندگی و مرگ سرو کنید.
مشتریان این کافه باید دقایقی در تابوت بخوابند تا در سفارششان تخفیف بگیرند! این کافه که اغلب نوجوانان به آن سر می زنند توسط یک محقق اجتماعی راه اندازی شده تا از این طریق به مردم تایلند ، که ۹۰% آنها بودایی هستند ، آگاهی درباره مرگ داده شود. او در این باره می گوید ” ما متوجه شدیم آگاهی درباره مرگ ، خشم و طمع را کم می کند”. او معتقد است وقتی شخصی از مرگ آگاه است در زندگی روزمره خود رفتار بهتری نشان خواهد داد.

 تجربه یکبار رفتن به این کافه خیلی مفید است چرا که با قرار گرفتن برای لحظاتی در تاریکی و فضای کوچک  تابوت می فهمید که فقط خودتان هستید و خودتان ، شاید به کارهایی که می خواهید انجام دهید فکر کنید یا به آینده ای که پیش رو دارید و یا مرگی که ممکن است خیلی به آنها نزدیک باشید و با این کار بتوانید از تک تک ثانیه هایتان استفاده کنید.
این کافه اولین جایی نیست در تایلند که به مردم تجربه مرگ می دهد ، پیش تر یک معبد در خارج از شهر بانکوک نیز که بخاطر برگزاری مراسم نمادین تشییع جنازه برای افرادی که زنده بودند شهرت داشت باعث می شد آنها نیز مرگ خود را ببینند.

منبع: خبر فارسی

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.