رودخانه چائو پرایا قلب تپنده بانکوک + تصاویر و ویدئو

رودخانه چائو پرایا رودخانه ای جذاب که از وسط شهر بانکوک می گذرد. این رودخانه قلب بانکوک است که این لقب نه به خاطر تاریخی بودن آن بلکه به دلیل استفاده و بازدید که از آن در طول روز می شود می باشد که در روز تعداد پنجاه هزار نفر از آن دیدن می کنند و گشت و گذار با قایق های توریستی در این رود محبوب از تفریحاتی است که گردشگران در سفر به تایلند مایلند که تجربه کنند.

تایلند، جاذبه های تفریحی بانکوک، رودخانه چائو پرایا

رودخانه چائو پرایا بانکوک

تاریخچه رودخانه چائو پرایا در بانکوک ، مانند سایر رودخانه های شهری، با شهری که در آن جریان دارد، گره خورده است. این مکان معمولا به دلیل خاک حاصلخیز و وجود ماهی فراوان، توسط مهاجران و گردشگران انتخاب می شود. همه چیز بعد از سقوط خاندان آیوتایا که حاکم جدید منطقه ای در سمت غربی رود را به عنوان پایتخت خود انتخاب کرد که به آن تونبوری می گویند که بعد از اتمام دوران تاکسین پادشاه آن زمان، پادشاه جدید قسمت شرقی رود چائو پرایا را برای پایتختی خود برگزید که اکنون بانکوک امروزی را شامل می شود.

 بانکوک، رودخانه چائو پرایا بانکوک

نمایی جذاب از رودخانه چائو پرایا بانکوک

رودخانه چائو پرایا را به نام رودخانه پادشاهان که حیات بانکوک است نیز می شناسند. به غیر از تاریخ غنی این رودخانه هنوز حدود ۵۰,۰۰۰ نفر از آن استفاده میکنند. سفربر روی رود خانه چائو پرایا با قایق های توریستی یکی از جاذبه های محبوب در نزد گردشگران و توریستان تور بانکوک است.

 مکان های دیدنی بانکوک، رودخانه چائو پرایا

رودخانه چائو پرایا قلب بانکوک

تعداد ۵ اسکله بر روی این رود وجود دارد که شما می توانید با قایق های آن که از ۶ صیح تا ۷ بعد از ظهر فعالیت دارند یک گشت آبی در این رود را تجربه کنید و همچنین می توانید یک نوشیدنی در یکی از کاف شاپ های اطراف آن بنوشید و یک روز به یاد ماندنی را با تور تایلند در این رودخانه زیبا سپری کنید.

جاذبه های تایلند، رودخانه چائو پرایا

کافی شاپ های اطراف رودخانه چائو پرایا

از سرگرمی و فعالیت هایی که می توانند. کشتی های زیادی بارهای خود را از این رود به مقصد انتقال می دهند، در بازدید از رودخانه چائوپرایا بانکوک داشته باشید، آب بازی کودکان در آن می باشد و نشستن در آلاچیق های اطراف آن که در شب با نور پردازی که بر روی رود و معبد وات آرون انجام می شود منظره ی زیبایی از شهر بانکوک در تایلند خواهید دید.

 جاذبه های بانکوک، رودخانه چائو پرایا

تصویری زیبا از معبد وات آرون در کنار رودخانه چائو پرایا

 

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.