لذتی تکرار نشدنی در جزیره مرجانی پاتایا + تصاویر و ویدئو

  معرفی جزیره بکر و زیبای مرجان در تایلند

جزیره مرجان جزیره ای سرشار از آرامش و لذت های متفاوت در کشور تایلند و در ۷ کیلومتری شهر پاتایا واقع شده است.  این جزیره با سواحل بی نظیرش که از مرجان های سفید پوشیده شده است یکی از مکان های مهم گردشگری در کشور تایلند است که هر گردشگر دیدن این جزیره بکر و رویایی را از دست نمی دهد چرا که این با رفتن به این جزیره یک روز ایده ال و به یادماندنی را درذهن خود به ثبت می رسانند. این جزیره در زبان تایلندی (koh larn ) ،  و (coral island) در زبان انگلیسی نامیده می شود.

 جاذبه های تایلند، جزیره مرجان پاتایا

چشم اندازی زیبا از جزیره مرجانی پاتایا

 تایلند، جزیره مرجان پاتایا

نمایی زیبا از جزیره مرجان پاتایا

 برای رفتن به این جزیره فوق العاده زیبا باید از لنج هایی که به طرف این جزیره مرجانی حرکت می کنند استفاده کنید و ظرف ۴۵ دقیقه به این جزیره مر جانی خواهید رسید. اما اگر مشتاق زودتر دیدن این جزیره هستید و عجله دارید می توانید با استفاده از قایق های موتوری ظرف ۱۵ دقیقه خودتان را به این جزیره بکر برسانید و یک روز خاطره انگیز را سپری کنید.

مکان گردشگری پاتایا، جزیره مرجان

تصویری زیبا از لنج و قایق موتوری در جزیره مرجان

تمام زیبایی این جزیره در سواحل شنی سفید رنگش خلاصه نمیشود چرا که در این جزیره شما می توانید لذت های تکرار نشدنی نظیر شنا ، غواصی ، حمام آفتاب ، ورزش های آبی مثل اسکی روی آب و موج سواری را تجربه کنید. اگر می خواهید در آب های زلال این جزیره به دیدن مرجان های کف دریا بروید می توانید از قایق های کف شیشه ای استفاده کنید.

 جاذبه های پاتایا ، جزیره مرجان

تفریحات لذت بخش در جزیره مرجان پاتایا

پیاده روی روی شن های سفید و داغ ساحل ، دوچرخه سواری ، قایق رانی ، تیراندازی نیز از از دیگر سرگرمی های می باشد که شما تمامی ساعت هایتان را می توانید پر کنید و گردشگران تور پاتایا همچنین می توانند از اسکله یا بر روی قایق ، به ماهیگیری بپردازند.

 تایلند، جاذبه های پاتایا، جزیره مرجان

تصویر زیبا از جزیره مرجان پاتایا

این جزیره تحت نظر نیروی دریایی سلطنتی تایلند قرار دارد . یکی از خارق العاده ترین نواحی غواصی دارای تپه های مرجانی شگفت انگیزی در پاتایا می باشد. اگر هم مهارت غواصی دارید با امکانات غواصی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید از نزدیک مرجانها را لمس کنید و با سفر به اعماق آب سفر دریایی بی نظیر را تجربه کنید.

 پاتایا، جزیره مرجان پاتایا

غواصی در دل جزیره مرجان پاتایا

این جزیره غیر مسکونی می باشد و به جز ساحل آن بقیه قسمت هایش غیر قابل استفاده است. گردشگران عزیز تور تایلند به محض ورود به جزیره می توانید وسایل خود را در کمد گذاشته و کلید آن را بردارید و یکی از تخت های کنار ساحل را اجاره کنید تا پس از شنا در آن آفتاب بگیرید.حمام آفتاب هم برای دوست داران فراهم است و البته مهم تر از همه رستوران هایی است که از توریست ها با لذیذ ترین غذاها پذیرایی می کنند.

 جاذبه های پاتایا، جزیره مرجان پاتایا

تصویر از حمام آفتاب در ساواحل جزیره مرجان پاتایا

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.