هتل دوآنجیت ریزورت پوکت (DUANJITT RESORT HOTEL)

هتل دو آنجیت ریزورت هتلی بسیار لوکس در زمینی به وسعت ۱۵ هکتار مملو از باغات سرسبز استوایی و در ساحل غربی پوکت قرار گرفته است. این هتل به عنوان اقامتگاه بهشتی در پاتونگ پوکت قرار دارد و تنها ۵ دقیقه فاصله به ساحل دارد. هتل دوانجیت ریزورت پوکت دارای ۵۰۸ اتاق بوده و اتاق های مطبوع این مجموعه دارای بالکن خصوصی و حمام اختصاصی می باشد.

اتاق ها عبارتند از ۱۹۳ اتاق درجه یک ،۶۰ اتاق دولوکس با منظره ای رو به استخر، ۹۰ اتاق دولوکس رو به باغات سرسبز ، ۳۶ اتاق دولوکس گاسالونگ ، ۵۹ اتاق دولوکس کوچک ( به سبک سینو ) ، ۱۴ ویلا ، ۳۲ سوئیت درجه یک ، ۴ سوئیت معمولی و ۱۱ سوئیت خانوادگی و دوبلکس تمام اتاق ها منظره ای رو به استخر و باغ دارند برای اینکه از فضای طبیعی اطراف جدا نباشند. اقامت در این هتل برای گردشگران تور تایلند بهترین گزینه در بین هتل های پوکت است.

فاصله فرودگاه تا هتل حدود ۴۵ دقیقه می باشد که برای مهمانان هتل ترانسفر فرودگاهی در نظر گرفته شده است تا همه چیز از همان لحظه ورود گردشگران تور پوکت لوکس و کامل باشد و با اقامت در این هتل بهترین روزهای خود را در کشور تایلند سپری کنند. این هتل اگر چه هتلی ۵ ستاره است ولی امکاناتی در حد امکانات هتل ۵ ستاره را به مهمانان عزیز خود ارائه می دهد.

 


icon ساعت تحویل اتاق: 14:00
icon ساعت تخلیه اتاق: 12:00 دقیقه
icon فاصله تا فرودگاه: 45 دقیقه
icon فاصله تا مرکز شهر: 25 دقیقه
icon تعداد اتاق: 508 عدد

بدون دیدگاه

*

code

آخرین تورها

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.