هتل ایستین پاتایا (EASTIN HOTEL PATTAYA)

هتل ایستین در فاصله ۵۰۰ متری از ساحل پاتایا و درست در وسط پاتایا قرار گرفته است. این هتل ۴ ستاره یکی از بهترین هتل های پاتایا با قیمت های استثنایی می باشد که گردشگران تور تایلند می توانند این هتل لوکس را با بهترین قیمت رزرو کنند و یک اقامت به یادماندنی را در تایلند تجربه کنند.
هتل ایستین مجموعا دارای ۲۶۸ اتاق لوکس با دکور تایلندی می باشد. هر اتاق هتل ایستین پاتایا دارای امکانات خوبی مثل تراس اختصاصی، تلوزیون ماهواره ای، تلفن، صندوق امانات، مینی بار یا یخچال، تخت و مبلمان راحتی، حمام به همراه تمام امکانات مورد نیاز مثل حوله، دمپایی و سشوار و لوازم آرایشی بهداشتی رایگان، اینترنت بی سیم، چای ساز و قهوه ساز میباشد.

فروشگاه های مختلفی نیز در اطراف هتل ایستین پاتایا وجود دارند. اگر به دنبال مراکز خرید ارزان و در غین حال باکیفیت در اطراف هتل چهار ستاره  ایستین هستید، سری به واکینگ استریت بزنید. در پایان روز مسافران عزیز تور پاتایا می توانند به سونا و آبگرم هتل رفته و از یک پکیح ماساژ درمانی ویژه لذت ببرند.

اقامت نوزادان ۰-۲ سال در هتل ایستین پاتایا رایگان بوده به شرطی که از تخت های موجود در اتاق استفاده شود. توجه داشته باشید در صورت سفارش تخت اضافی در هتل ایستین هزینه اضافی آن باید پرداخت شود. کودکان ۳-۱۶ سال  اقامت آن ها رایگان می باشد به شرطی که از تخت های موجود در اتاق استفاده شود.
در این هتل که از هتلهای ۴ ستاره پاتایا به شمار می رود، میهمانان بالای ۱۶ سال بزرگسال محسوب می شوند و نیاز به تخت اضافی بستگی به اتاق انتخابی شما دارد، بنابراین برای آگاهی از قوانین مربوط به اتاق ها به سایت هتل مراجعه کنید.


icon ساعت تحویل اتاق: 14:00
icon ساعت تخلیه اتاق: 12:00 دقیقه
icon فاصله تا فرودگاه: 30 دقیقه
icon فاصله تا مرکز شهر: 5 دقیقه
icon تعداد اتاق: 268 عدد

بدون دیدگاه

*

code

آخرین تورها

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.