آشنایی با سه شهر فوق العاده زیبای تایلند

  • لوپبوری ( Lopburi ):

لوپبوری یکی از شهر های فوق العاده زیبا در کشور تایلند, در ۱۵۵ کیلومتری بانکوک واقع شده و دارای مساحت آن ۶٬۱۹۹ کیلومترمربع می‌باشد.  لوپبوری دارای بافتهای قدیمی می باشد که بیشتر گردشگران علاقه مند به دیدن مکان های تاریخی و باستای هستند به همین خاطر در سفر به تایلند از این شهر کوچک و زیبا دیدن می کنند. هر سال  درشهر لوپبوری جشن میمون ها را برگزار می شود که گردشگران تور تایلند می توانند در این جشن شرکت و از نزدیک میمون ها را ببینند و به آنها غذا بدهند و طعم هیجان و خنده را بچشند.سرتا سر شهر لوپبوری نیز پر از غارها و زمین های گل های آفتابگردون است که زیبایی و جلوه خاصی به محیط می بخشند.

 تور تایلند, شهر لوپبوری

آشنایی با سه شهر فوق العاده زیبای تایلند

  • آئو نانگ ( Ao Nang ):

 برای آشنایی با شهر ساحلی و بی نظیر باید به تایلند سفر کنید شهر ساحلی آئو نانگ در نزدیکی کرابی قرار دارد. آئونانگ یکی از محبوب‌ترین مقاصد تعطیلات در تایلند است و فعالیت‌های تفریحی بسیار، تعداد زیادی اقامتگاه عالی و سواحل بی‌نظیر، مهمترین دلایل برای رفتن به این شهر در مدت تور تایلند هستند. سفر به این شهر نه تنها از سواحل آن بلکه از طبیعت بکر و دیدنی این شهر لذت خواهید برد و یکی از رویایی ترین سفر را تجربه خواهید کرد.

 جاذبه های تایلند, شهرآئو نانگ

آشنایی با سه شهر فوق العاده زیبای تایلند

  • پای ( Pai )

پای یک شهر کوچک در شمال تایلند در نزدیکی مرز میانمار و ۱۴۶ کیلومتری شمال غربی شهر چیانگ مای است. بیشتر، پای پر از زیبایی های طبیعی  وشگفت انگیزاست ، پارک های ملی و طبیعت بکر و بی پایان آن از جمله جاذبه های دیدنی این شهر به شمار می آید. در نزدیکی پارک ملی هوای نام دانگ ، یک پلی قرار گرفته است که به پل یادبود جنگ جهانی دوم مشهور است و از دیدنی های این شهر بحساب می آید. گردشگران تور تایلند با رفتن به پای روز های خاطره انگیز را در ذهن خود به ثبت برسانید.

 تور تایلند, شهر پای

آشنایی با سه شهر فوق العاده زیبای تایلند

منبع:  لست سکند

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.