هیجان و تفریح مفرح در فانتاسی شو پوکت + تصاویر و ویدئو

 فانتاسی شو بزرگترین نمایش در آسیا

فانتاسی شو پوکت یکی از بهترین تفریحات مفرح و برگرفته از میراث فرهنگی اصیل تایلند در نزدیکی ساحل لامای برگزار می گردد. فانتاسی شو مجموعه ای خیره کننده در زمینی به مساحت ۵۶ هکتار است که نمایشی جذاب در مجموعه‌های غنی از سنت‌های قدیمی تایلند به همراه آخرین تکنولوژی‌های روز و جلوه ‌های ویژه  را به اجرا میگذارد.

 مکان های جذاب پوکت، فانتاسی شو

درب ورودی فاتاسی شو پوکت

فانتاسی شو یکی از بزرگترین نمایش هایی است که در آسیا برگزار می گردد. در فانتاسی شو انواع نمایش طناب و بند بازی، اجراهای گروهی با فیل ها و سایر حیوانات، و همچنین اجرای نمایش های داستانی، آمیزه ای از سنت و خیال برگزار میگردد که برای شما گردشگران عزیز تور پوکت شبی به یاد ماندنی را رقم خواهد زد.

 تایلند، جاذبه های گردشگری پوکت، فانتاسی شو

نمایی از سالن نمایش فاتاسی شو پوکت

مجموعه فانتاسی شو ارائه دهنده ی کارناوال های بازی، مقادیر زیادی فرصت خرید، کاخ فیل ها، رقص های زیبای بومی، موسیقی زنده بومی، حرکات آکروباتیک، شعبده بازی، مرکز ماجراجویی سیمیلان و چندین رستوران معروف است. مراکز خرید روستایی در این مجموعه بزرگ، انواع اجناس از تیشرت گرفته تا لباس شنا، طلا و جواهرات را به فروش می رسانند.

 تایلند، فانتاسی شو پوکت

رقص زیباس بومی در فانتاسی شو

 پوکت، فانتاسی شو پوکت

نمایش گروهی با فیل ها در فانتاسی شو پوکت

یکی از جاذبه های مجموعه فانتاسی، رستوران لوکس کینار می باشد که با ظرفیت پذیرش بیش از ۴۰۰۰ نفر با غذاهای تایلندی، چینی و بین المللی و انواع دسرها و نوشیدنی ها آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می باشد. قسمت بیرونی این رستوران به سبک تایلندی می باشد و مجسمه های زیبا در جای جای محوطه، شکوه خاصی را به این رستوران بخشیده است.

 پوکت، جاذبه های تایلند، فانتاسی شو

رستوران بزرگ در فانتاسی شو پوکت

درب های سالن نمایش راس ساعت ۲۰:۳۰ به روی مراجعه کنندگان باز می شود و پس از بازرسی وسایل اجازه ورود داده خواهد شد در داخل سالن می توان با بچه فیل ها و ببر ها عکس گرفت ولی هزینه آن را باید پرداخت کرد. ساعت ۲۱ درب ها بسته می شوند و در فضایی شاد، مهیج و دود گرفته یکی از بهترین تفریحات تور تایلند آغاز می گردد.

 پوکت ، فانتاسی شو پوکت

کارناوال های شادی در فانتاسی شو پوکت

گردشگران عزیز پوکت می توانند به همراه عزیرانشان یک روز به یاد ماندنی را در این مجموعه مفرح و لذت بخش تجربه کنند.  این سالن هر روزه به جز پنج شنبه ها از ساعت ۱۷:۰۰ تا۲۳:۳۰ باز می باشد.

 مکان های جذاب پوکت، فانتاسی شو پوکت

نمایش های جذاب و دیدنی در فانتاسی شو پوکت

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.