باید از فرصت های بعد از برجام برای ارتقاء روابط ایران و تایلند استفاده کرد.

۱۴تور تایلند, اخبار تایلند

چاتودوم نیتاسیری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تایلند که به همراه هیأتی به تهران سفر کرده است با محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
پورابراهیمی در ابتدای این دیدار با یادآوری سابقه خوب همکاری های ایران و تایلند در زمینه های تجاری و اقتصادی اظهارکرد: باعث خرسندی است که می بینیم روابط دو کشور همواره و به صورت مستمر برقرار بوده و کمتر تحت تاثیر تحولات بین المللی و منطقه ای قرار گرفته است.

پورابراهیمی در پایان، انرژی، کشاورزی، فناوری های نوین، گردشگری و صنعت را از جمله مهمترین سرفصل های مستعد برای تقویت همکاری‌های ایران و تایلند برشمرد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای دو کشور در این بخش‌ها، می توان در کوتاه مدت با عزم جدی بخش خصوصی و دولتی دو طرف، به رشد قابل قبولی در حجم تبادلات تجاری میان دو کشور دست یافت. چاتودوم نیتاسیری رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تایلند نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه ایران در بخش گردشگری، انرژی و کشاورزی گفت: تایلند از ارتقاء سطح روابط خود با جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه های مورد علاقه طرفین استقبال می کند.

منبع: تی نیوز

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.