هتل “المیراث” نخستین هتل حلال در تایلند افتتاح شد.

اخبار تایلند, تایلند, اولین هتل حلال در تایلند

هتل المیراث اولین هتل حلال در تایلند

به گزارش «شیعه نیوز»، هتل چهار ستاره «المیراث» که نخستین هتل حلال “بانکوک” تایلند لقب گرفت، به طور رسمی افتتاح شد. هدف از افتتاح این هتل شیک این است که در تقویت اقتصاد کشور تایلند تقش  بسزایی داشته باشد. این هتل مجهز، دارای ۲۴۲ اتاق است که قرار است در اختیار گردشگران مسلمان از کشور های اسلامی قرار گرفته و دارای مصلی و رستوران غذاهای حلال نیز می باشد.

 پیش از این در ماه ژانویه میلادی و پس از دستور اجرایی ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور اسلامی به آمریکا، مقامات گردشگری تایلند از احتمال افزایش سفر گردشگران مسلمان به این کشور خبر داده و بر لزوم ایجاد زیرساخت های لازم تاکید کردند.

وزیر ورزش و گردشگری تایلند که در مراسم افتتاح این هتل حضور داشت، طی سخنانی تاکید کرد: موقعیت ایجاد شده، فرصت اقتصادی خوبی را برای ما فراهم کرده است، علاوه بر اینکه تایلند مرکزی پزشکی برای اتباع برخی کشور های اسلامی است و این هتل می تواند به خوبی جوابگوی نیاز مسافران مسلمان باشد.

مسافران ایرانی می توانند با تور تایلند با خیال راحت با وجود این هتل حلال به این کشور سرسبز سفر کنند و روزهای به یادماندنی  را در این هتل 4 ستاره داشته باشند.

منبع: http://tasna.ir

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.