هتل آماری واترگیت بانکوک (AMARI WATERGATE BANGKOK)

هتل آماری واترگیت از هتل های ۵ ستاره در پایتخت کشور تایلند است. هتل آماری واترگیت دارای نمایی شیشه های دودی می باشد که زیبایی خاصی دارد. این هتل دقیقا ما بین میدان “سیام” و جاده “سوخوموویت” قرار گرفته که اصلی ترین مراکز خرید بانکوک نیر در این منطقه قرار دارند. با شرکت در تور تایلند می توانید در این هتل اقامت کنید و به همراه عزیزانتان روزهای خوشی را سپری کنید.

هتل آماری واترگیت دارای ۵۶۹ اتاق با اتاق ۱ تخت, اتاق ۲ تخت, اتاق ۳ تخت, دو بلکس که هر کدام از این اتاق ها نمایی از شهر بانکوک را نشان می دهند. هر اتاق به طور جداگانه به دستشویی و حمام سنگ مرمر لوکس دارای روشویی دوقلو، یک اطاقک دوش جداگانه و وان بزرگ مجهز شده اند و همچنین دارای امکانات تلویزیون صفحه تخت ۴۲ اینچ و پخش دی وی دی می باشند.

 هتل آماری واترگیت تنها از فرودگاه ۳۳ کیلومتر و از راه آهن ۵ کیلومتر فاصله دارد و همچنین دارای امکاناتی نظیر رستوران، استخر روباز، میز پذیرش ۲۴ ساعته، چک ورود، چک خروج، تبدیل ارز، میز تور، نگهداری چمدان، خدمات دربان، نگهداری از کودکان، خدمات کودک، خشکشویی، تمیز کردن، خشک، خدمات اتو، برق کفش، نشست، سالن مهمانی، مرکز تجاری، فاکس، باربر، سالن آرایش، زیبایی، مغازه کادو فروشی، امکانات اتاق VIP، روزنامه، مغازه ها (در هتل)، اتاق غیر سیگاری، امکانات برای مهمانان معلول، آسانسور می باشد از این رو این هتل یک هتل ایده آل برای گردشگران تور بانکوک می باشد که می توانند روزهای لذت بخشی را در این هتل ۵ ستاره تجربه کنند.


icon ساعت تحویل اتاق: 14:00
icon ساعت تخلیه اتاق: 12:00 دقیقه
icon فاصله تا فرودگاه: 30 دقیقه
icon فاصله تا مرکز شهر: -
icon تعداد اتاق: 569 عدد

بدون دیدگاه

*

code

آخرین تورها

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.