هتل سنترا بلو مارین پوکت (CENTRA BLUE MARIN PHUKET)

هتل سنترا بلو مارین پوکت از هتل های ۴ ستاره لوکس با ویویی بسیار جذاب بر روی پرتگاهی مشرف به دریای آندمان قرار گرفته است. این هتل مجلل تا شهر پوکت ۲۰ دقیقه و تا فرودگاه بین المللی پوکت ۴۵ دقیقه فاصله دارد.
هتل سنترا بلو مارین ریزورت دارای اسپا، باشگاه بدنسازی، و سه استخر روباز است. در اتاقهای این هتل سیستم تهویه هوا و در مرکز کار آن وای فای رایگان موجود است. در نزدیکی هتل پارکینگ رایگان نیز قرار دارد. گردشگران عزیز تور پوکت می توانند با خیال آسوده این هتل را برای اقامت خود برگزینند.
این هتل دارای ۲۶۶ اتاق لوکس که شامل اتاق ۱ تخت, اتاق ۲ تخت, اتاق ۳ تخت, سوئیت, دولوکس, اتاق کانکت, اتاق رو به ساحل, اتاق خانوادگی, استاندارد, اتاق مخصوص عروس و داماد می باشند که تمام اتاق ها دارای طراحی زیبا با بالکن های اختصاصی می باشند. پرسنل مجرب این هتل بصورت ۲۴ ساعته آماده پذیرایی و کمک در بخش های سرویس حمل و نقل فرودگاهی، خدمات خشکشویی و اتاق جامه دان می باشند.
هتل سنترا بلو مارین پوکت  دارای ۷ رستوران می باشنند که مهمانان عزیز تور تایلند می توانند انواع غذاهای سنتی تایلندی در رستوران “Tub-Tim Royal Thai” و غذاهای دریایی آسیایی گریل شده در رستوران “Andaman” سرو کنن و هم چنین می توانند از کافی شاپ های فضای بیرون کنار استخر  نوشیدنی دلخواهشان را بنوشند و یک روز به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنند.

 


icon ساعت تحویل اتاق: 14:00
icon ساعت تخلیه اتاق: 12:00
icon فاصله تا فرودگاه: 45 دقیقه
icon فاصله تا مرکز شهر: 20 دقیقه
icon تعداد اتاق: 266 عدد

بدون دیدگاه

*

code

آخرین تورها

وجود ندارد
استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.