جزیره کوچانگ، مرواریدی گرانبها در تایلند + تصاویر و ویدئو

جزیره کوچانگ، جزیره ای برای آرامش در تایلند

جزیره کوچانگ, تایلند

تصویری زیبا از جزیره کوچانگ

جزیره کوچانگ یک جزیره کوهستانی و کمتر شناخته شده می باشد که در جنوب شرقی تایلند و در نزدیکی مرز کامبوج واقع شده است. این جزیره دومین جزیره بزرگ تایلند بعد از جزیره فی فی محسوب می شود. کوچانگ یعنی جزیره فیل و دلیل نامگذاری آن به جزیره فیل ها اینست که نقشه این جزیره شکل فیل می باشد. گرچه در گذشته در این جزیره هیچ فیلی وجود نداشته است. اما امروزه به دلیل توریستی بودن جزیره، چندین فیل به کوچانگ آورده اند. تا سال ۱۹۸۰ این جزیره خالی از سکنه و تحت کنترل نظامی بوده اما از سال ۲۰۰۰ از نظر گردشگری به مقصدی پر طرفدار برای علاقه مندان به طبیعت و ساحل مبدل گردیده است. دولت تایلند در سال ۲۰۰۰ اعلام نمود که جزیره کوچانگ به عنوان پوکت بعدی توسعه خواهد یافت.

تایلند, جزیره کوچانگ

نمایی بی نظیر از جزیره کوچانگ

جزیره کوچانگ بزرگترین جزیره در پارک ملی کوچانگ می باشد. جایی که رویاهای عاشقان دریا و علاقه مندان به طبیعت به واقعیت می پیوندد. این جزیره به دلیل داشتن ماسه های سفید، آبشارها، صخره های مرجانی و جنگل انبوهی که تا کنار ساحل امتداد دارد، مشهور شده است. سواحل رویایی جزیره کوچانگ به دوبخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است که سراسر آن برای آفتاب گرفتن و شنا کردن بسیار مناسب می باشد. ۷۰ درصد این جزیره با جنگل های بکر و دست نخورده پوشیده شده است.

جاذبه های گردشگری تایلند, تایلند, جزیره کوچانگ

تصویری دل انگیز از جزیره کوچانگ

در جزیره کوچانگ علاوه بر جاذبه های طبیعی بسیاری از حیوانات نظیر پرندگان بومی، مار، آهو و فیل زندگی می کنند. این جزیره به همراه جزایر نزدیک به آن یک پارک ملی را تشکیل می دهند که محل ایده آلی برای فعالیت هایی مانند غواصی با لوله، شیرجه زدن، چادر زدن و گردش در جنگل می باشد. جزیره کوچانگ ۸ دهکده زیبا و بی نظیر دارد که اکثر ساکنان آن به کار ماهیگیری مشغول هستند. همچنین این جزیره بیش از ۶۰ هتل با ستاره های متنوع دارد که این هتل ها به سبک خانه های ویلایی و در کنار دریا واقع شده اند.

جزیره کوچانگ, تایلند

تصویری زیبا از فیل سواری در جزیره کوچانگ

تایلند, جزیره کوچانگ

نمایی زیبا از هتل جزیره کوچانگ

برای سفر به جزیره کوچانگ مسیرهای مختلفی وجود دارد اگر قصد دارید با هواپیما سفر کنید از بانکوک روزانه سه پرواز مستقیم به این جزیره صورت می گیرد که دو پرواز در صبح و دیگری در عصر، این سفر هوایی یک ساعت طول خواهد کشید. با قایق نیز می توانید به این جزیره سفر کنید که البته مسیر دریایی نسبت به هواپیما طولانی تر خواهد بود. این سفر از ۸ صبح شروع و ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه به اتمام می رسد. این سفر دریایی حدودا ۷ ساعت طول خواهد کشید. با توجه به اینکه برای ورود به کشور زیبای تایلند اخذ ویزا اجباری می باشد پس ارائه تور لحظه آخری تایلند به مقصد این کشور تعریف نشده است و گردشگران چند روز قبل از سفر باید نسبت به تهیه ویزا اقدام نمایند.

جاذبه های گردشگری تایلند, جزیره کوچانگ

تصویری رویایی از جزیره کوچانگ

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.