ساحل کارن، ساحلی بی نظیر در پوکت + تصاویر و پوکت

چشم اندازی زیبا از سواحل کارن پوکت

ساحل کارن یکی از زیباترین سواحل پوکت می باشد که در فاصله ۲۰ کیلومتری شهر زیبا و محبوب پوکت واقع شده است. این ساحل زیبا و بی نظیر بین ساحل نائی هان و کاتانوی قرار گرفته است. با سفر به ساحل کارن شما شاهد دو تا از سواحل زیبای دیگر پوکت به نام های “کاتانوی”، “کاتایا” خواهید بود که دیدن هر کدوم از این ساحل ها لذت خاصی دارد.

مکان دیدنی پوکت، سواحل کارن

چشم اندازی زیبا از سواحل کارن

ساحل کارن پوکت ۴ کیلومتر طول داشته و نسبت به دیگر سواحل این شهر عرض و طول بیشتری هم دارد. اکثرا خلوت بوده اما بعضی از روزهای سال که آب و هوا خوب و مناسب است بسیاری از توریست ها و گردشگران تور تایلند برای عکاسی و یا لذت بردن از این ساحل به کارن می آیند.

 جاذبه های تایلند، سواحل کارن

نمایی جذاب از سواحل کارن

ساحل کارن بعد از سواحل پاتونگ دومین سواحل زیبا و دوست داشتنی در نزد گردشگران می باشد. در قسمت شمالی ساحل کارن شما شاهد یک پارک و دریاچه خواهید بود. که این محل برای دوچرخه سواری و پیاده روی مناسب می باشند میشود ساعتهای خوش را به همراه عزیزانتان در این پارک سپری کنید.

 مکان های جذاب تایلند، ساحل کارن

ساحل زیبای کارن

این ساحل زیبایی خودش را مدیون کنار هم قرار گرفتن آب‌های بسیار شفاف،زلال، کریستالی و شن‌های سفیدش می باشد. گردشگران عزیز تور پوکت می توانند در ساحل کارن از انواع ورزش های آبی، تخت‌های مخصوص حمام آفتاب و قایق‌های بلند، غواصی، موج سورای و اسکی روی آب استفاده کنند و سفری لذت بخش را به شهر زیبای پوکت تجربه کنند.

 جاذبه های تایلند، سواحل کارن

آب های زلال و صاف سواحل کارن

 مکان های جذاب تایلند، سواحل کارن

قایق سواری در آب های زلال سواحل کارن

در کنار جاده‌ی ساحلی، رستوران‌های زیادی برای پذیرایی از مسافران ساخته شده‌اند. فروشگاه‌های کوچک و بزرگ متعددی در این ساحل وجود دارند که سوغاتی‌های تایلندی را برای فروش عرضه می‌کنند. در جنوب این ساحل صخرهای مرجانی بسیار زیبایی وجود دارند که تا جزیره‌ی کاتا و بو امتداد دارند.

جاذبه های پوکت، سواحل کارن

رستوران های زیبا در سواحل کارن

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.