پارک کیدزانیا، شهر مینیاتوری مشاغل برای بچه ها + عکس

 پارک کیدزانیا بانکوک، شهر بازی کودکان برای گذراندان یک روز به یادماندنی در شهر بانکوک می باشد. این شهربازی در یک محیط سربسته دارای تهویه هوای مطبوع است که دراقع می توان گفت شهری در ابعاد کوچک برای کودکان که دارای ساختمانها، جاده‌ها و خیابان‌ها، سیستم حمل و نقل، مشاغل و حرفه‌ها و مراکز خرید و مغازه است.

 تفریحات تایلند، پارک کیدزانیا بانکوک

نمایی از پارک کیدزانیا بانکوک

در هنگام ورود به پارک کییدزانیا بانکوک به کودکان یک کارت ورودیه، نقشه ی شهربازی و ۵۰ کیدزو (واحد پول این پارک) داده می شود و از آنها خواسته می شود که خودشان پولشان را مدیریت کرده و با شغل های گوناگون کسب درآمد کنند و یا پولشان را خرج کنند. در واقع می توان گفت با تور تایلند همراه باشید تا از تفریحات لذت بخش کشور تایلند  نهایت لذت را ببرید.

 شهربازی های تایلند، پارک کیدزانیا بانکوک

پارک پر از هیجان کیدزانیا بانکوک

 در این شهر بازی انواع شغل ها وجود دارد که کودکان می توانند به دلخواه انتخاب کنند و  به طور واقعی این شفل را به عنوان یک فعالیت جذاب انجام دهند. برخی از فعالیت‌ها و تفریحاتی که کودکان می‌توانند در این شهر بازی انجام دهند عبارتند از: گردش در شهر بازی با اتوبوس‌های مخصوص، معاینه چشم در مرکز مراقب از چشم، مراجعه به آرایشگاه، کلینیک دندانپزشکی یا دیدار با یک پیشگو و فالگیر. در مدرسه آموزش رانندگی کودکان با قوانین رانندگی آشنا شده و در یک شبیه‌ساز رانندگی تمرین کرده و سپس گواهینامه رانندگی Kidzania را دریافت می‌کنند.

 تفریخات لذت بخش بانکوک، پارک کیدزانیا بانکوک

مشاغل پزشکی کودکان در پارک کیدزانیا بانکوک

 مکان های جذاب تایلند، پارک کیدزانیا بانکوک

مشاغل آتش نشانی بچه ها در پارک کیدزانیا بانکوک

 در این مجموعه جذاب کودکان می توانند بدون حضور پدر و مادر به تنهایی  برای ساعتها  لباس شغل مورد پسند خود را بپوشند و مشغول بازی و سرگرمی شوند. در این پارک حتی توسط یک بانک به نام CIMB Bank یک باجه قرار دارد که خود بچه ها به شخصه تجربه شغل بانکداری و سر و کله زدن با پول های واقعی رو کسب میکنند. این پارک جذاب یکی از تفریخات لذت بخش تور بانکوک است که همه روزه از ساعت ۵ صبح تا ۵ شب آماده پذیرای از کوچولوهایتان می باشد.

 جاذبه های بانکوک، پارک کیدزانیا بانکوک

پلیس بازی در پارک کیدزانیا بانکوک

 مکان های شاد کودکان تایلند، پارک کیدزانیا بانکوک

آشپز باشی بچه ها در پارک کیدزانیا بانکوک

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.