معرفی بازار پوکت ویکند مارکت + تصاویر

بازار پوکت ویکند مارکت در امتداد جاده غربی چائو فا (Chao Fa West) درست در خروجی شهر پوکت واقع شده است که مردم شهر پوکت این بازار را به بازار ناکا می شناسند. یک بازار پر از وسایل جذاب و دیدنی که حتی اگر فصد خرید هم نداشته باشید  ارزش یکبار دیدن را دارد. در این بازار از کالاهای دست دوم، اجناس عتیقه و کم یاب، وسایل دزدان دریایی و مجموعه ای گسترده از انواع غذاهای محلی را می بینید و می توانید هر کدوم که دلتان خواست با قیمت مناسب خریداری کنید.

 جاذبه های پوکتف مرکز خرید ویکندمارکت پوکت

نمایی زیبا از بازار پوکت ویکند مارکت

 این بازار از دو قسمت سرپوشیده و روباز تشکیل شده است. بازار پوکت ویکند مارکت در بخش سرپوشیده خود انواع کالاهای دست دوم، پوشاک مثل جین ها و تیشرت ها، عتیقه جات و بیشتر کالاهایی که ظاهر زیبا داشته اما کاربرد ندارند در آن فروخته می شوند. گردشگران تور تایلند می توانند از این بازار جهت خرید و یک گشت و گذار جذاب استفاده کنند.

 مکان های جذاب پوکت، پوکت ویکند مارکت

قسمت سرپوشیده پوکت ویکند مارکت

 در بخش روباز بازار در آن غرفه هایی از تمام اقلام از اسباب بازی، تلفن همراه، وسایل الکترونیکی، دی وی دی و سی دی، انواع کفش، کیف، جواهرات، ساعت و هر چیزی در ذهن می گنجد به جز سینک ظرفشویی یافت می شود. در بخش ورودی بازار می توانید از انواع غذاها نظیر سوسیس های معطر، مرغ سوخاری، ماهی، میوه های عجیب و حتی حشرات سرخ شده را امتحان کنید و لذت ببرید.

 مراکز خرید پوکت، پوکت ویکند مارکت

بازار شبانه پوکت ویکند مارکت

 برای یک روز خاص در این بازار می توانید روزهای شنبه و یک شنبه از ساعت چهار بعد از ظهر تا نه شب میتوانند از این بازار شلوغ اما دیدنی، بازدید داشته باشند. اگر ماشین شخصی همراه خود دارید، بهتر است کمی زودتر راه بیافتید، چرا که جای پارک به راحتی در منطقه پیدا نمی شود. پیشنهاد ما به گردشگران عزیز تور پوکت این است که دیدن این بازار را از دست ندهند.

 جاذبه های تایلند، پوکت ویکند مارکت

مرکز خرید پوکت ویکند مارکت

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.