پارک سنگ های میلیون ساله عجیب و تمساح های ترسناک + تصاویر و ویدئو

 بازدید از پارک جذاب سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح یکی از جاذبه های گردشگری جذاب و پر از هیجان است که در ۹ کیلومتری شهر پاتایا واقع شده است. این پارک در زمینی به مساحت ۷۰ هکتار توسط تاجری علاقه مند به طبیعت به نام خووان سوآن فَنوم واتاناکول (Khun Suan Phanom wattanakul) ساخته شده است.

 جاذبه های پاتایا، پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

نمایی زیبا از پارک سنگ های میلیون ساله

این پارک زیبا دارای باغ هایی وسیع با درختان و گیاهانی از گونه های مختلف و گاهی عجیب است که بیشتر آن ها بومی تایلند هستند. درختان این باغ دارای عمری زیادی درحدود ۲۰۰ ساله هستند در این باغ درختی کهنسال مهم و مشهور به نام بونسای وجود دارد که توجه گردشگران تور تایلند را به خود جذب کرده است.

 مکان های دیدنی پاتایا، پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

تصویری زیبا از پارک سنگ های میلیون ساله

زیبایی و جذابیت این پارک تنها به درختان کهنسالش نیست بلکه شما گردشگران عزیز می توانید در این پارک شاهد فسیل هایی با قدمت ۱۰۰ ساله و سنگ هایی به اشکال مختلف باشید و هم چنین در این پارک مجسمه هایی سنگی به ورن چند تن وجو دارند که شما عزیزان می توانید در این پارک قدم بزنید و از نزدیک تماشا کنید و لذت ببرید.

 تایلند، پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

سنگ هایی جذاب با اشکال مختلف

 جاذبه های تایلند، پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

سنگ های فسیل شده با اشکالی زیبا

در قسمتی از این پارک زیبا و عجیب که به مزرعه کروکودیل ها تعلق دارد می توانید بزرگترین استخر آبی مصنوعی در تایلند را که بیشترین تعداد کروکودیل در کل این کشور را در خود جای داده است از نزدیک ببینید. اگر همیشه دوست داشتید که این جانوران ترسناک را از نزدیک ببینید، مزرعه کروکودیل های تایلند بهترین مکان برای شما  گردشگران تور پوکت خواهد بود. کروکودیل ها در اینجا پرورش داده می شوند تا سالانه بر شمارشان افزوده شود.

پاتایا، پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

استخر مصنوعی برای کروکودیل ها

بازدیدکنندگان با سوار شدن بر قایق های مخصوص می توانند به میان استخر محل زندگی کرو کودیل ها بروند و به کروکودیل ها غذا داده و از نزدیک ترین زاویه ممکن به تماشای ترسناک ترین موجودات جهان بپردازند. هم اکنون ۴۳۰۰ کروکودیل در دو استخر آبی این مجموعه نگهداری می شوند که به راحتی می توانید از آن ها دیدن نمایید.

 مکان های جذاب پاتایا، پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

تصویری از قایق های مخصوص غذا دادن به کروکودیل ها

 در مزرعه تمساح ها هر روز نمایش های محبوبی انجام می شود که در این برنامه های مفرح افراد ماهر به همراه کروکودیل های گوشت خوار و وحشی، نمایش های حیرت انگیزی را به اجرا در می آورند؛ برای مثال چوبی در دهان کروکودیل ها قرار داده و سپس سر خودشان را داخل دهان این جانداران وحشی می برند، به صورتی که هر آن امکان دارد توسط این خزندگان قدرتمند بلعیده شوند. اگر به دیدن چنین نمایش هایی علاقه مند هستید باید حتما از مزرعه کروکودیل ها دیدن کنید و هیجان و ترس را یکجا با هم تجربه کنید.پ

 مکان های دیدنی پاتایا، پارک سنگ های میلیون ساله و مزرعه تمساح

نمایش های مفرح با کروکودیل ها

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.