نونگ نوچ باغی حیرت انگیز و زیبا در تایلند+ تصاویر و ویدئو

 باغ بی نظیر و سرسبز نونگ نوچ در تایلند

باغ نونگ نوچ با مساحتی در حدود ۲٫۴ کیلومتر در فاصله ۱۸ کیلومتر شهر زیبا و ساحلی پاتایا واقع شده است. این باغ مجموعه ای از امکانات متنوع و جالب می باشد که گردشگران بسیاری این باغ را برای گذراندان یک روز به یادماندنی انتخاب می کنند. باغ نانگ نوچ پاتایا دارای پوشش گیاهی خاصی از سراسر دنیا است که انواع پوشش گیاهی آن از نقاط مختلف دنیا جمع آوری شده است این باغ سرسبز یکی از زیباترین باغ های تایلند است که مانند نگینی زیبا در نزدیکی پاتایا می درخشد.

 جاذبه های تایلند، باغ نونگ نوچ

تمایی کلی از باغ نونگ نوچ پاتایا

 تایلند، باغ نونگ نوچ

تصویزی زیبا از باغ حیرت انگیز نونگ نوچ در تایلند

در سال ۱۹۵۴ میلادی آقای پیست و خانم نونگ نوچ تانساچا ۲٫۴ کیلومتر مربع زمین که به صورت تپه‌ ای و دره‌ ای بود در ۱۶۳ کیلومتری جاده Sukhumvit در استان چونبوری در کشور تایلند را به منظور کشت میوه‌ های گرمسیری مانند انبه، مرکبات، نارگیل و نیز برخی از میوه‌ های محلی خریداری کردند. در ابتدا هدف از احداث باغ، مطالعات گیاه شناسی بود اما بعدها باغ به یک جاذبه توریستی که به طور کامل با خانه‌ها، کلبه‌ها، ویلا‌ها، سالن‌های سمینار، سالن‌های مهمانی، استخر، رستوران‌ها و همچنین دیگر تسهیلات ساخته شده برای راحتی گردشگران تور تایلند به سبک تایلندی مجهز شده بود، تغییر پیدا کرد. نام این باغ زیبا از نام خانم نونگ نوچ تانساچا گرفته شده است.

 پاتایا، باغ نونگ نوچ

باغ زیبای نونگ نوچ در پاتایا

 باغ نونگ نوچ مملو از از انواع گل های ارکیده، نخل های زیبا، گیاهان تزیین شده و گل های گوناگون از اقصاط نقاط جهان است. که هر گرشگر به محض پا گذاشتن به شهر پاتایا حتما یک روز خود را به دیدن این باغ بزرگ اختصاص می دهد. این باغ یه سبک باغ های فرانسه می باشد  هر چند در این باغ معماری تایلند به چشم می خورد و خانه هایی به سبک معماری قدیمی تایلندی در آن مشاهده می شود.

 تایلند، جاذبه های پاتایا ، باغ نونگ نوچ

معماری زیبا باغ نونگ نوچ در پاتایا

 پاتایا ، باغ نونگ نوچ

باغ زیبای نونگ نوچ نمایی از معماری فرانسه در تایلند

در این باغ نمایش ها و ورزش های بسیاری بر گزار می گردد که دوستدارا می توانند به تماشای آنها بپردازند. یکی از ورزش های بومی تایلند که طزفداران زیادی دارد و در این باغ بر گزار می گردد ورزش موی تای که از ورزش های بومی و محلی تایلندی هاست و بسیار طرفدار دارد  و می شود در این باغ این ورزش را دید و از آن لذت برد. رقص فولکور تایلندی هم هنر نمایشی محلی است که طرفداران زیادی دارد و در این محل می توان با موسیقی زنده، آن را تجربه کرد. و همچنین نمایش دیگری که گردشگران تور پاتایا از آن نهایت لذت را خواهند برد نمایش فیل ها است که از یهترین نمایش ها در تایلند می باشد.

 مکان های دیدنی پاتایا، باغ نونگ نوچ

نمایش فیل سواری در باغ نونگ نوچ

باغ نونگ نوچ یکی از جاذبه های گرشگری محبوب در نزد گردشگران تور تایلند است که هر ساله بر تعداد آنها افزوده می شود. بازدید از این باغ  به راحتی توسط وسایل حمل و نقل عمومی و خصوص در دسترس می باشد. برای دیدن این باغ زیبا و لذت بردن از انواع گل و گیاهان شما باید یک دوچرخه کرایه کنید و تمام زیبایی های منحصر بفرد این باغ را از نزدیک تماشا کنید و لذت ببرید. این باغ همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۵ عصر برای بازدید کننده باز است.

 مکان گردشگری تایلند، باغ نونگ نوچ

زیبایی منحصر بفرد باغ نونگ نوچ

 تایلند، باغ نونگ نوچ پاتایا

نمایی کلی از زیبایی باغ نونگ نوچ

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.