آکواریوم پاتایا، دنیایی متفاوت در زیر آب با تونل شیشه ای + تصاویر و ویدئو

آکواریوم پاتایا بزرگترین آکواریوم در آسیا

آکواریوم پاتایا یکی از مدرنترین و بزرگترین آکواریوم در آسیاست. این آکواریوم که دنیایی از زیر آب را به نمایش میگذارد در جنوب شهر پاتایا واقع شده است. این آکواریوم به شکل تونلی ساخته شده است این تونل آبی از شیشه آکریلیک بسیار ضخیم ساخته شده است و در برابر فشار آب و امواج استقامت کافی دارد و حدود ۱۰۰ متر طول، ۳ متر ارتفاع دارد و با ظرفیت ۳٫۸ میلیون لیتر آب بزگترین آکواریوم در جهان محسوب می شود و دنیایی از زیبایی های زیر آب و هیجان را به بازدیدکنندگان خود هدیه می دهد. این مجموعه در سال ۲۰۰۳ افتتاح شد و مدیران شهری پاتایا نزدیک به هشت و نیم ملیارد تومان برای ساخت آن هزینه کردند.

 جاذبه های تایلند، آکواریوم پاتایا

نمایی از ورودی آکواریوم پاتایا

قبل از اینکه به دیدن آکواریوم بروید در موحطه حیاط این مجموعه درون حوض های کوچک ماهی ها و لاک پشت ها و آبزبان بی خطر در آن نگهداری می شوند خواهید دید که می توانید غذا خریداری کرده و با دست خود به این حیوانات غذا دهید و از دیدن غذا خوردن این موجودات لذت ببرید.

مکان های جذاب تایلند، آکواریوم پاتایا

نمایی از محوطه حیاط آکواریوم پاتایا

 جاذبه های پاتایا ، آکواریوم پاتایا

تصویری زیبا ازغذا دادن به ماهی ها

در این تونل زیبا شما نظاره گر .۵۰۰۰ جانور آبزی در ۲۰۰گونه متفاوت در دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya زندگی می‌کنند باشید. این آبزیان شامل؛ کوسه، سمور دریایی، سفره ماهی، حیوانی با صفات کوسه ،سفره دریایی و …  هستند. گردشگران شهر پاتایا می توانند با رفتن به  این آکواریوم تا صدمتر زیر دریا را ببینند و از تونل هایی که از دل اقیانوس عبور میکنند بگذرند و زندگی زیر آب، با این کیفیت و وضوح بسیار جالب ببینند و با انواع و اقسام موجودات دریایی آشنا شوند و لذت ببرند! این تنها یک مکان دیدنی برای لذت بردن نیست بلکه یک مرکز یادگیری دریا است که انتخاب خوبی برای یک سفر خانوادگی است.

 جاذبه های پاتایا ، آکواریوم پاتایا

تونل شیشه ای آکواریوم پاتایا

 تایلند، جاذبه های پاتایا ، آکواریوم پاتایا

تصویری زیبا از آکواریوم پاتایا

در آکواریوم پاتایا ، صخره های رنگارنگ، مرجان ها، شقایق های دریایی، ماهی های رنگارنگ و ریز نمایان می‌شوند، تونل شیشه ای قسمتی است که  گردشگران تور پاتایا میتوانند از این موجودات بازدید کنند ،آکواریوم در اواسط راه به بیشترین عمق خود می رسد، بالای سرتان را نگاه کنید، حتما یک کوسه بسیار بزرگ از بالای سر شما عبور خواهد کرد.

 تایلند، آکواریوم پاتایا

نمایی زیبا از صخره ها و مرجان های رنگارنگ آکواریوم پاتایا

 مکان های جذاب تایلند، آکواریوم پاتایا

جلوه ای زیبا از کوسه های بزرگ در آکواریوم پاتایا

همچنین در آکواریوم پاتایا می توانید با لباس غواصی در کنار لاک پشت ها و دیگر حیوانات دریایی شنا کنید و یا غذا دادن به ماهی ها را تجربه کنید. ویترینی از صخره های رنگارنگ، مرجان ها، گیاهان دریایی همزیست، شقایق و ماهی های رنگارنگ نیز در این مجموعه وجود دارد که بسیار زیبا و دیدنی است، شما می توانید با انتخاب تور تایلند و سپس سفر به این کشور از جذابیت های این آکواریوم نهایت لذت را ببرید.

 پاتایا ، آکواریوم پاتایا

منظره ای زیبا از آکواریوم پاتایا

زمان آغاز به کار دنیای زیر آب پاتایا Underwater World Pattaya از ساعت ۹تا ۵:۳۰ عصر می باشد و درِ آن راس ساعت ۶ عصر بسته می شود. هزینه بلیط برای بزرگسالان ۵۰۰ بات و برای کودکان ۳۰۰ بات می باشد. البته اگر می‌خواهید غواصی کنید، هزینه اضافه‌ای از شما دریافت می گردد.

 مکان های زیبا پاتایا، پاتایا ، آکواریوم پاتایا

تونل شیشه ای در زیر آب در پاتایا

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.