تجربه هیجان انگیز فیل سواری در دهکده فیل های پاتایا + تصاویر و ویدئو

 در سفر به پاتایا فیل سواری در دهکده تفریحی فیل ها را ازدست ندهید.

دهکده تفریحی فیل ها در سال ۱۹۷۳ برای مراقبت از فیل هایی که دیگر توانایی کارهای سنگین در جنگلهای تایلند را ندارند و از کارافتاده شده اند در شهر پاتایا ساخته شد. این دهکده در ابتدا محل نگهداری فیل ها بود ولی اکنون به عنوان جاذبه توریستی هم مورد استفاده هم قرار می گیرد.

 تایلند، دهکده تفریحی فیل ها

دهکده تفریحی فیل ها

دهکده فیل های پاتایا یک شرکت خصوصی است که به صورت غیر انتفاعی اجرا می شود و پس از اتمام هزینه های کسر شده ، تمام درآمد حاصل از خوراک، پرداخت صورتحساب های پزشکی و به طور کلی مراقبت از فیل ها صورت می گیرد و نکته مهم و اساسی این مجموعه این است که نه حمایت دولتی و نه حمایت از هر شرکت بزرگ یا سازمان بین المللی را دریافت نمیکند .

 جاذبه های پاتایا ، تایلند، دهکده تفریحی فیل ها

دهکده تفریحی فیل ها

در این دهکده می توانید با فیل ها از نزدیک آشنا شده و سوار بر کجاوه ای که بر پشت فیل ها بسته اند در این دهکده بگردید نه تنها تجربه هیجان انگیزی است بلکه گردشگران تور تایلند طبیعت های بکر و دست نخورده جنگل های این منطقه را از نزدیک مشاهده می کنید و از بودن در این دهکده لذت ببرید.

 جاذبه های تایلند، تایلند، دهکده تفریحی فیل ها

فیل سواری در دهکده تفریحی فیل ها

از دیگر تفریحات این دهکده این است که بعد از فیل سواری شما می توانید به نمایش فوتبال فیل ها ، حمام کردن آنها در رودخانه ها ، و سایر نمایش های جذاب آنها بپردازید و همچنین برای پذیرایی گردشگران تور پاتایا انواع میوه های ناب گرمسیری و فصلی و انواع نوشیدنی های محلی را تجربه کنید و تهیه نمایید و نکته جالب اینجاست که این میوه ها را از باغ های اطراف می چینند و در اختیار شما قرار می دهند .

 پاتایا ، دهکده تفریحی فیل ها

حمام فیل ها در دهکده تفریحی فیل ها

 مکان های دیدنی پاتایا، دهکده تفریحی فیل ها

نمایش جذاب فیل ها در دهکده تفریحی پاتایا

یک نکته مهم و اساسی هست که شما با بازدید این فیل ها نه تنها تجربه منحصر به فردی برای شماست بلکه شما با تهیه بلیط نیز یک عامل نجات دهنده زندگی به حیات وحش شده اید زیرا تمامی این هزینه ها توسط شما بازدید کننده ها و مسافران تایلند ، صرف بقای حیوانات در حال حاضر و آینده شان میشود .

 مکان های جذاب پاتایا، دهکده تفریحی فیل ها

لذت فیل سواری در دهکده فیل ها

 

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.