بازار شناور پاتایا لذتی متفاوت در تایلند + تصاویر و ویدئو

 گشت و گذاری جذاب در بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا در بخش جنوبی شهر پاتایا در نزدیکی ساحل جامتین قرار دارد. بازار شناور در مجموع وسعتی در حدود ۱۰۰ هزار متر مربع دارد و بیش از ۱۱۴ مغازه، فروشگاه و رستوران را در خود جای داده است. در بازار شناور پاتایا گردشگران عزیز پاتایا می توانند با سوار شدن بر قایق به خرید کردن از قایق های شناور بپردازند و هم چنین می توانند از تفریحات و  دیدنی های بازار شناور نیز استفاده کنند.

 جاذبه های پاتایا، بازار شناور پاتایا

بازار شناور پاتایا

یکی ازدیدنی های جذاب بازار شناور دهکده تایلند است که با دیدن این دهکده شما با فرهنگ مردم تایلند آشنا می شوید از این رو می توانید ارتباط نزدیکی با آنها برقرار کنید و از سفر به تایلند با تور تایلند لذت ببرید. در این دهکده گردشگران با مشاغل قدیمی تایلندی ها، نحوه دوخت و دوز لباس ها، آشپزی، کشت و کار و پرورش محصولات غذایی و ماساژ تایلندی  بیشتر آشنا می شوند. در دهکده تایلندی چندین جاذبه و بخش دیگر به چشم می خورد که عبارت اند از: نمایش میمون ها، ماساژ تایلندی، نمایش بافت ابریشم می باشند که دیدن هریک از این ها لذت خاص خود را دارد.

 مکان دیدنی پاتایا، بازار شناور

دهکده تایلندی در بازار شناور پاتایا

از جاذبه های محبوب در بازار شناور پل عشق است. این پل از آن رو با نام «عشق» خوانده می شود که تا به حال شاهد قول و قرار عاشقانه زوج های زیادی بوده است. در واقع داستان از آن قرار است که زوج های بسیاری به سراغ پل عشق می روند، با یک دیگر پیمان می بندند و به نشانه این قول و قرار، قفلی بر یکی از میله های پل می زنند و همراه با هم، کلید آن را به درون رودخانه پرتاب می کنند.

 مکان دیدنی تایلند، بازار شناور

پل عشق در بازار شناور

یک از تفریخات اصل این بازار سوار شدن بر قایق پارویی و دیدن از مناظر و مغازه های شناور است که لذت متفاوتی دارند. می توانید در هر کجا دلتان خواست عکاسی کنید و هر جا که لازم بود از قایقران خود بخواهید که توقف کند. در این بازار شناور یک نوع قایق جذاب دیگر وجود دارد این قایق به قایق دو زی معروف است.  این قایق ها کارکرد جالبی دارند و علاوه بر توانایی حرکت در آب، به دلیل وجود چرخ، می توانند بر روی زمین نیز حرکت می کنند. خوب است بدانید که استفاده از این قایق ها در مناطق مرکزی تایلند و به هنگام جنگ جهانی دوم رایج بود و از آن ها برای جا به جایی وسایل و کالاها میان شهرهای بانکوک و آیوتایا (Ayutthaya) استفاده می کردند.

 مکان های جذاب پاتایا، بازار شناور

قایق پارویی در بازار شناور

 جاذبه های پاتایا، بازار شناور

قایق دو زی در بازار شناور

بعد از گشت و گذار بر روی آب در این بازار شناور مطمعنن گرسنه خواهید شد و می خواهید غذایی میل کنید می توانید به رستوران تایلندی بروید و خودتان را میهمان ضیافتی خوشمزه کنید. در این رستوران انواعی از وعده های اصلی، دسرها و پیش غذاهای سنتی کشور تایلند به چشم می خورد که با کیفیت بالا در اختیار مشتریان تور پوکت قرار داده می شود. یکی از ویژگی های خوب این رستوران، قیمت های مناسبش است .

 مکان های جذاب پاتایا ، بازار شناور

رستوران تایلندی در بازار شناور

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.