یک روز به یادماندنی در آکواریوم جذاب پوکت + تصاویر و ویدئو

 دنیایی رنگارنگ از ماهی ها در آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت یکی از بهترین و جذابترین آکواریومها در تایلند می باشد که البته به تازگی بازسازی شده است که در ۱۰ کیلومتری جنوب پوکت واقع شده است که شامل مجموعه ای کامل و بزرگ از ماهی های استوایی و لاک پشت های دریایی و مابقی جانداران دریایی می باشود. این آکواریوم نمونه کوچکی از زندگی آبزیان است.

 جاذبه های جذاب پوکت، آکواریوم پوکت

نمای بیرون آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت یکی از تفریحات تور پوکت است که در سفر به پوکت باید از نزدیک به تماشای آبزیان زیبا و رنگارنگ نشست. آکواریوم پوکت بخشی از مرکز زیست شناسی دریایی ام بی سی پوکت است که در جنوبی ترین نقطه دماغه پانوا Panwa در جزیره پوکت واقع شده است. که توسط خلیج ها و جزیره های زیبا و مهیج احاطه شده است و یک مقصد عالی برای یک سفر خانوادگی است.

 تایلند، جاذبه های جذاب پوکت، آکواریوم پوکت

نمایی از بشکه های آکواریوم

آکواریوم پوکت از ۳۰ بشکه بزرگ آب تازه و شور، زیستگاهی همانند دریا ایجاد کرده است که حتما از دیدن این زندگی دریایی متعجب خواهید شد . در این آکواریوم موجودات مختلف همانند مارماهی، کوسه ، نهنگ، خرچنگ، انواع و اقسام ماهی های تزیینی زیبایی آکواریوم پوکت Phuket Aquarium را دوچندان کرده است.

 تایلند، پوکت، آکواریوم پوکت

تونل شیشه ای آکواریوم پوکت

یک تونل در وسط آکواریوم پوکت Phuket Aquarium ساخته شده است که این تونل کاملا با شیشه محصور شده است. از بالای سرتان ممکن است کوسه، نهنگ، مارماهی و ماهی های زیبا عبور کنند، قرار گیری لامپ های رنگارنگ و مخصوص، زیبایی بسیار زیادی را به این تونل داده است. حرکت در این تونل حس غواصی در اعماق بسیار زیاد دریا را برای شما تداعی خواهد کرد. در روزهای تعطیل معمولا بین ساعت ۱۱تا ۱۱:۳۰ ، برای ماهی ها غذا ریخته می شود که در این روز و ساعت اگر در اینجا باشید، صحنه های زیبایی را خواهید دید. این آکواریوم هنوز کوچک است و نمی توان بیش از ۱ ساعت در آن ماند.

 پوکت، آکواریوم پوکت

نمایی زیبا از تونل شیشه ای آکواریوم پوکت

بر روی دیوار آکواریوم اطلاعات کاملی درباره ی ماهی ها و نحوه ی زندگی و پرورش آن ها به طور کامل نوشته شده است. از این تونل که بیرون بروید، استخر پرورش لاک پشت ها را از بدو تولد تا پیری خواهید دید.  اگر شما از علاقه مندان به  بازدید از آکواریوم هستید می توانید در سفر به شهر پاتایا از آکواریوم پاتایا که یکی از بزرگترین و مدرنترین آکواریوم در آسیاست دیدن کنید و از سفر خود به تایلند نهایت لذت را ببرید.

 مکان های دیدنی پوکت، آکواریوم پوکت

نمایی زیبا از آکواریوم پوکت

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.