سینمای شناور پوکت، تجربه ناب تماشای فیلم بر روی آب + تصاویر و ویدئو

 تجربه متفاوت تماشای فیلم در سینمای شناور پوکت

سینمای شناور پوکت پروژه خلاقانه ای است که توسط استودیو «اوله اسکرین» در سال ۲۰۱۲ تاسیس شده است. این سینما در ناحیه ای مابین دو صخره در نزدیکی جزیره کودا واقع شده است که آب های بسیار آرامی دارد. این سینمای دریایی در وسط دریا شما را به تماشای فیلم دلخواه خود دعوت می‌کند! در ضمن موج‌های دریا در تماشای این فیلم همراه شما خواهند بود.

تایلند، جاذبه های پوکت، بازار شناور

تصویری جذاب از سینمای شناور پوکت

معمار آلمانی به نام اول اسچرن برای فستیوال یائو نوی که در جنوب تایلند در شهر پوکت برگزار شد سینمای شناور جالبی را به وجود آورد تا ما علاوه بر طبیعت بکر تایلند از جاذبه های مدرن که زیبایی و لذت خاصی دارند استفاده کنیم. این سینما به سینمای مجمع الجزایر معروف است. این سینمای شناور یکی از مکان های محبوب گردشگری در نزد گردشگران تور تایلند می باشد. تمام مواد بازیافتی که در ساخت سینمای مجمع الجزایر استفاده شده نیز برای محیط اطراف خود آلودگی به وجود نمی آورد. تماشای فیلم در میان آب ها به همراه صدای امواج دریا حس آرامش بخش و تجربه ای بسیار متفاوت و جذاب را به همراه دارد.

 جاذبه های پوکت، بازار شناور پوکت

تصویری زیبا از بازار شناور پوکت

 طراحی این سینما به شکل قایق بوده تا امکان شناور بودن آن بر روی آب فراهم باشد. به مناسبت فستیوال فیلم “فیلم روی صخره ناو نوی” طراحی آن صورت گرفته و کلیه دعوت شدگان برای ورود به آن می بایست از قایق استفاده کنند. در این سینما تنها مشکلی که وجود دارد این است که ممکن است آنقدر محو تماشای زیبایی محیط اطراف خود بشوید که صحنه های فیلم را از دست بدهید.

 پوکت، بازار شناور پوکت

نمایی از بازار شناور پوکت

پرده نمایش در روبروی تخته شناوری قرار دارد که در آن تماشاگران بر روی قایق های خاص می نشینند، سالن آن را به صورت قایق درست کرده اند تا بتواند بر روی آب شناور بماند. برای طراحی این سینما از رسم و رسومات مردم محلی این ناحیه الهام گرفته شده چون ماهی گیران تایلندی معمولا برای شکار خرچنگ دریایی از قایق های شناور استفاده می کنند. از آنجائیکه این سینما روی آب قرار دارد می توان با توجه به شرایط جزر و مد آن را تکان داد و به جاهای دیگری برد. با شرکت در تور پوکت می توانید از این سینمای شناور استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید.

 مکان های گردشگری پوکت، بازار شناور پوکت

نمایی دیگر از بازار شناور پوکت

 

 

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.