ساحل پاتونگ معروف به ساحل دیوانه پوکت + تصاویر و ویدئو

  ساحل لذت بخش و شب زنده دار پاتونگ در جزیره پوکت 

ساحل پاتونگ از معروفترین و بزرگترین سواحل تایلند می باشد که در ۱۵کیلومتری غرب جزیره زیبای پوکت واقع شده است. این ساحل یکی از محوبترین سواحل در نزد گردشگران اروپایی می باشد. این ساحل در میان بسیاری از افراد به عنوان ساحل دیوانه کننده و گلچین معروف می باشد؛ و این لقب از آنجایی که این ساحل بسیار زیبا و دلنشین می باشد برای آن انتخاب شده است.

 تایلند، جاذبه های تایلند، ساحل پاتونگ

نمایی زیبا از ساحل پاتونگ

 پوکت، ساحل پاتونگ

نمای ورودی به ساحل پاتونگ

 ساحل پاتونگ دارای آب و هوایی موسمی گرمسیری است. در این منطقه آب و هوا بسیار ثابت و مناسب است. این ثابت بودن هوا به دلیل نزدیکی جزیره پوکت به خط استوا می باشد. به طوری که دمای هوا از ۲۵ درجه تا ۳۲ درجه متغیر است و همیشه بین این دو عدد می باشد. این منطقه میزان بیشترین بارش را به خود اختصاص می دهد. همین آب و هوای بسیار معتدل و خوب باعث شده تا در بیشتر فصول سال گرشگران بسیاری از تور تایلند  به این منطقه سفر نمایند.

 پوکت، ساحل پاتونگ پوکت

نمایی از آفتابگیری در سواحل پاتونگ

 مهمترین خیابان این ساحل به نام تاویوُنگ (Thaweewong) که با تابلوی به پاتونگ خوش آمدید (Welcome To Patong) ، مشخص شده ، بسیار دیدنی و قابل مقایسه با خیابان واکینگ استریت پاتایاست. جالب است که بدانید اینکه شما در سراسر خیابان اصلی پاتونگ نیز، با رستوران‌های عربی و هندی مواجه خواهید شد. در امتداد همین خیابان، یک رستورانی ایتالیایی نیز وجود دارد که همبرگر و پیتزای خوبی دارد. عده زیادی این ساحل را شبیه به ساحل کارون همین جزیره قلمداد می کنند.

 جاذبه های پوکت، ساحل پاتونگ

خیابان تاویوُنگ در سواحل پاتونگ

ساحل پاتونگ دارای بیشترین جاذبه های تفریحی و مکان های دیدنی در بین تمام سواحل است و از بیشترین دستگاه ها و لوازم تفریح در آن استفاده می شود. می توان گفت که بیشتر این وسایل تفریحی را می توان به وسایلی که با آب سرو کار دارند نسبت داد. از تفریحاتی که در این منطقه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد می توان به شنا، غواصی، اسکی روی آب، قایق رانی و … اشاره کرد.

 تایلند، جاذبه های پوکت، ساحل پاتونگ

تفریحات آبی در ساحل پاتونگ

 تایلند، سواحل رویایی پاتونگ

قایق رانی در سواحل پاتونگ

این ساحل را به نام ساحل شب زنده دار هم می شناسند چرا که تمامی مغازه ها و مناطق تفریحی این منطقه به صورت خودکار شب ها به کار مشغول می باشند. در شب های ساحل پاتونگ پوکت برنامه های زیادی از قبیل کنسرت ها، شعبده بازی ها، آتش بازی، نمایش حیواناتی مانند فیل ها، نمایش فرهنگ هاو سنت های مخصوص تایلندی و بسیاری از برنامه های متعدد مانند جشنواره ها و آیین های مختلف در ساحل پاتونگ پوکت به نمایش در می آید که گردشگران تور پوکت می تواند یک روز به یاد ماندنی را در این ساحل بی نظیر تجربه کنند.

 پوکت، مکان های جذاب پوکت، سواحل پاتونگ

سواحل زیبا و دلنشین پاتونگ

 جاذبه های گردشگری پوکت، سواحل پاتونگ

غروب زیبا و دلنشین پاتونگ

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.