رز گاردن، زیباترین باغ رز در جهان + تصاویر و ویدئو

رزگاردن باغی بهشتی در بانکوک 

رز گاردن باغی بهشتی با عطری خوش از گل های رز در کشور تایلند و در ۳۰ کیلومتری شهر بانکوک قرار گرفته است. این باغ زیبا در مساحتی در حدود ۷۵۰ کیومتر پر از گل های رنگارنگ رز و درختان در کنار دریاچه ای زیبا با طراحی منحصر بفرد به عنوان یک جاذبه طبیعی تایلند مورد بازدید گردشگران بسیاری از تور تایلند قرار می گیرد.

 جاذبه های بانکوک، رزگاردن

نمایی زیبا از رز گاردن بانکوک

مکان های دیدنی تایلند، رزگاردن

تصویری از دریاچه زیبای رزگاردن

 این باغ به عنوان مادر باغ رز در جهان مشهور می باشد. باغ رز بانکوک، سال های ۱۷۹۹ تا ۱۸۱۴ بوسیله شاهزاده ژوزفین دبیوهارنس در مالمیسون ساخته شده، ژوزفین به باغبانی و گل کاشتن علاقه بسیار داشته و بعد از مرگ او، بیش از ۲۵۰ رز مختلف در باغ قرار داشت.

 تایلند، مکان زیبای بانکوک، رز گاردن

گلهای زیبای رز در باغ رزگاردن

 تایلند، باغ رز گاردن

طراحی زیبای باغ رزگاردن

هر آنچه از زیبایی یک باغ را در ذهن دارید می توانید با ورود به این باغ به چشمانتان ببینید و از بودن در این باغ زیبا و رنگارنگ لذت ببرید. در این باغ جذاب در کنار و گوشه هایش شما شاهد خانه های کوچکی هستید که به سبک تایلندی ساخته شده اند که  معماری این خانه ها هم به نوبه خود به این باغ جذابیت خاصی داده است. که گردشگران عزیز تور تایلند می توانند یک روز خود را برای دید و بازدید از رزگاردن قرار دهند و از سفر خود به بانکوک نهایت لذت را ببرند.

 جاذبه های تایلند، باغ رز گاردن

باغ جذاب رزگاردن

 تایلند، جاذبه های بانکوک، باغ رز گاردن

کلبه چوبی در فضی زیبای باغ رز گاردن

 در این باغ علاوه بر رز های رنگارنگ بیشتر از دویست مدل مختلف از گل ها و گیاهانی مثل کوکب و میخک در این باغ بزرگ پرورش می دهند. از دیگر جاذبه های این باغ زیبا علاوه بر موقعیت عالی و گل های زیبا، می توان به برگزاری مراسم تایلندی مانند رقص سنتی تایلندی، مراسم عروسی، مسابقات موی تای، نمایش فیل ها، شمشیربازی و … اشاره کرد.

 مکان های دیدنی بانکوک، باغ رز گاردن

نمایش فیل ها در باغ رز گاردن

رزگاردن یکی از بهترین جاذبه های طبیعی تور بانکوک است. این باغ هر روز از ساعت ۸:۰۰ صبح تا ساعت ۱۸:۰۰ به کار خود ادامه می‌دهد. هزینه ورودی به این باغ برای بزرگسالان ۱۰ بات و برای کودکان ۵ بات است. البته اگر می خواهید نمایش های فرهنگی آن را مشاهده نمایید باید ۳۰۰ بات پرداخت نمایید.

 جاذبه های بانکوک، باغ رز گاردن

نمایی جذاب و زیبا از باغ رز گاردن

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.