تفریحی لذت بخش در پارک سلطنتی رامای نهم بانکوک + تصاویر و ویدئو

پارک سلطنتی رامای نهم بزرگترین پارک در بانکوک

پارک سلطنتی رامای نهم بزرگترین فضای سبز در بانکوک است. پارک سلطنتی رامای نهم در سال ۱۹۸۷ و برای بزرگداشت شصتمین سال تولد پادشاه بومیبول آدولیادج در ۱۵ کیلومتری شهر بانکوک افتتاح گردیده است. این پارک دارای فضایی سبزی به حدود ۸۰ هکتار است که یکی از دیدنی های تایلند محسوب می شود که سالانه گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب می کند و هم چنین مردم محلی اوقات فراغت خود را در این پارک سپری می کنند.

 تایلند، پارک سلطنتی رامای نهم

نمایی جذاب از پارک سلطنتی رامای نهم

در این پارک ساختمان تاریخی با نمایی ستاره ای و با یک اسپایزه طلایی وجود دارد که در سراسر پارک دیده می شود، در این ساختمان شما گردشگران عزیز تور تایلند می توانید شاهد گالریهای جشن زندگی پادشاه و عکس ها، نقاشی ها و اطلاعات در مورد پروژه های سلطنتی باشید.

 بانکوک، مکان های جذاب تایلند، پارک سلطنتی رامای نهم

ساختمان تاریخی در پارک سلطنتی رامای نهم

این پارک دل انگیز و زیبا محلی برای تحقیقات گلکاری و گیاه شناسی می باشد. هر ساله در این باغ در ماه دسامبر جشنواره های سالانه گل برگزار می شود که انواع و اقسام گل های زیبا و نایاب در این جشنواره به نمایش در می آیند که گردشگران عزیز می توانند با قدم زدن در این پارک از دیدن گل های رنگارنگ و زیبا لذت ببرند.

 مکان های دیدنی بانکوک، پارک سلطنتی رامای نهم

فضای سبز پارک سلطنتی رامای نهم

این باغ با فضای سبزش و هوای تازه اش محل مناسبی برای ورزش صبحگاهی است که افراد محلی این پارک را برای پیاده روی و ورزش صبحگاهی انتخاب می کنند و به همراه دوستان و خانواده خود حس تازه ای را با ورزش به خود می دهند. در این پارک تجهیزات ورزشی سرگرم کننده مناسب برای بزرگسالان و کودکان وجود دارد.

 جاذبه های بانکوک، پارک سلطنتی رامای نهم

ورزش صبحگاهی در پارک سلطنتی رامای نهم

وجود یک دریاچه بر زیبایی و تفرح این پارک افزوده است. گردشگران تور بانکوک بعد از ورزش و دیدن گل های زیبا می توانند به دیدن این دریاچه بروند و از وجود این دریاچه در این باغ لذت ببرند و  هم چنین می توانن با استفاده از قایق های پدالی در این دریاچه تفریح کنند و نهایت لذت را در این پارک بی نظیر ببرند.

 تایلند، جاذبه های بانکوک، پارک سلطنتی رامای نهم

نمایی از قایق سواری در دریاچه پارک رامای نهم

 برای رفتن به این پارک زیبا و داشتن یک روز به یادماندنی با تاکسی در حدود ۳۰ دقیقه می باشد. این پارک همه روزه از ساعت  ۰۵:۰۰ تا ۱۸:۰۰ باز است و هزینه پذیرش ۱۰ بایت است. صبح های زود بیشتر مردم اینجا تمرین می کنند و در بعد از ظهر خانواده ها و زوج های جوان در این پارک تفریح می کنند.

 مکان های جذاب تایلند، پارک سلطنتی رامای نهم

تصویری زیبا از گل های پارک سلطنتی رامای نهم

 

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.