پارک سافاری ورلد پربازدیدترین پارک در تایلند + تصاویر و ویدئو

پارک سافاری ورلد، پارکی پر از هیجان در بانکوک 

پارک سافاری ورلد بانکوک بزرگترین باغ وحش تایلند در خارج از شهر بانکوک قرار گرفته است. این باغ وحش روباز به طول ۸ کیلومتر است که طیف وسیعی از حیوانات مختلف را در پیش روی شما قرار می دهد این باغ وحش در سال ۱۹۹۵ و با مبلغی بالغ بر ۱۵۰۰ میلیون بات ساخته شد و به بهره برداری رسیده است.

 جاذبه های بانکوک، پارک سافاری ورلد

ورودی پارک سافاری ورلد بانکوک

گردشگران با ورود به این پارک احساس می‌کنند که به حیات وحش آفریقا رفته‌اند چرا که حیوانات در قفس نگه‌داری نمی‌شوند و در فضای مخصوص به‌خودشان به‌صورت آزادانه می‌چرخند که همین موضوع جذابیت بازدید از این پارک دو چندان کرده است. سالانه بسیاری از گردشگران تور تایلند این پارک را برای تفریح و سرگرکمی خود انتخاب می کنند.

 مکان های دیدنی تایلند، پارک سافاری ورلد

حیات وحش بانکوک

باغ وحش سافاری ورلد از دو پارک وسیع با نام های «سافاری پارک» و «مارینا پارک» یا پارک دریایی تشکیل شده است. که در ذیل با هر دو قسمت آن آشنا می شوید. گردشگران عزیز می توانند برای گشت‌وگذار در قسمت یافاری پارک با ماشین و اتوبوس به تماشای حیات وحش ببرند و از دیدن حیوانات وحشی لذت ببرند.

 جاذبه های بانکوک، پارک سافاری ورلد

نمایش فیل ها در پارک سافاری ورلد

 سافاری پارک قسمت جذاب این پارک است که همراه هیجان یکم ترس هم تجربه می کنید. سافاری پارک طولی در حدود ۸ کیلومتر دارد و بازدید از آن حدودا ۴۵ دقیقه زمان خواهد برد.این پارک، همان جایی است که برای بازدیدش سوار ماشین یا اتوبوس می شوید و  با گردشی در فضای باز، از میان سکونتگاه شیرها، گورخر ها، غزال ها و خرس ها عبور می کنید. جالب است بدانید شیرهایی که در سافاری پارک نگهداری می شوند، از گونه های کمیاب دنیای حیات وحش هستند.

 جاذبه های تایلند، پارک سافاری ورلد

گردش با اتوبوس در منطقه حیات وحش پارک ورلد بانکوک

 در قسمت سافاری پارک می توانید ببرهای سفید یکی از نادرترین گونه های ببر بنگال و بدنی سفید رنگ دارد و بر روی آن راه های سیاه به چشم می خورد از نزدیک دیدن کنید و هم چنین در این قسمت پارک می توانید از نمایش های شیرین فیل ها لذت ببرید.

 مکان های جذاب تایلند، پارک سافاری ورلد

ببر های سفید در پارک سافاری ورلد

پارک مارین یا پارک دریایی، همان بخش دوم سافاری ورلد است که در مجموع ۸ نمایش و بازی مختلف را برای شما آماده کرده است. البته بر خلاف نام این پارک، هر دو نوع حیوانات آبزی مانند خرس های قطبی و کروکودیل ها، خشکی‎زی چون کانگورو و میمون و غیره را در مارین پارک خواهید دید.

 مکان های جذاب بانکوک، پارک سافاری ورلد

پارک زیبای ورلد بانکوک

 در پارک دریایی گردشگران تور بانکوک می توانند به تماشای دلفین ها، موجودات بانمک و باهوش بروند. یکی از برنامه های جذاب این قسمت نمایش دلفین ها حرکاتی چون پرش های جذاب و شنای ریتمیک و بازی دلفین ها با توپ همراه با موزیک که به شما ببیندگان لذت خاصی می دهد. ساعت کار باغ وحش از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر، و ساعت کار پارک دریایی از ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر است.

جاذبه های بانکوک، پارک سافاری ورلد

نمایش دلفین ها در قسمت مارین پارک ورلد

 

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.