کمیاب شدن بلیط هواپیمای تایلند و چین

  کمیاب شدن بلیط هواپیمای تایلند و چین 

 تایلند، اخبار تایلند

کمیاب شدن بلیط هواپیمای تایلند و چین

معاون گردشگری کشور آقای محمد محب‌خدایی اعلام داشت که حرف آژانس ها در مورد اینکه ایرلاین ها به کشورهایی چون تایلند و چین بسته شده اند صحت ندارد بلکه تعداد گردشگرانی که به کشور تایلند و چین سفر میکنند بیش از بیلت هواپیما می باشند.
در حقیقت این آژانس‌ها هستند که با تعریف سفر رایگان برای مسافران و گرفتن ارز آنها از مابه‌التفاوت قیمت ارز مسافری با بازار آزاد به‌سودی خوبی دست پیدا می‌کنند و به این‌صورت به‌نوعی علاقه به این سفرها را افزایش داده‌اند. جهت رزرو تورهای تایلند می توانید به وب سایت تایلند مراجعه کنید و تورهایی با قیمت استثنایی دریافت نمایید.
محمد محب خدایی نسبت به وضعیت ارز مسافری که در حال حاضر درباره آن گمانه های زیادی وجود دارد، با مطرح کردن این پرسش که «آیا یک خارجی که می خواهد به ایران بیاید از دولت خود پول می گیرد که ما برای رفتن مردم به کشورهای دیگر به آنها پول بدهیم؟» گفت: اگر قرار است اعتباری به مردم داده شود؛ این اعتبار باید در راستای ایجاد جذابیت در شهرهای داخلی باشد تا مردم را به مسافرت های داخلی ترغیب کند.
محب‌خدایی در پاسخ به سخنان مطرح شده از سوی رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی که اگر ارز مسافری حذف شود، آژانس‌های مسافرتی با مشکل جدی مواجه می‌شوند و این موضوع موجب بیکاری بسیاری از آنها می‌شود، بیان کرد: این حرف را نمی‌توان قبول کرد.
محب خدایی افزود: وقتی شما می‌خواهید به سفر بروید، برای هتل، تور و هر چیزی که به سفر مربوط است، باید به آژانس‌ها مراجعه کنید. به‌علاوه این موضوع خودشان هم در مصاحبه‌ها می‌گویند که تعداد معدودی این کار را کرده‌اند.

منبع: برترین ها

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.