جزیره های فوق العاده زیبای کمتر شناخته شده تایلند + تصاویر

جزیره کود
در تایلند به جزیره کوه می گویند از این رو کوه کود یکی از جزیره های بزرگ تایلند است. این جزیره یکی از جزایر لوکس و مجلل تایلند است که توسط اقامتگاه‌های لوکس اشغال شده است اما در داخل جزیره اقامتگاه‌های ارزان هم پیدا می‌شود. بخش های ساحلی این جزیره عمومی می باشد گردشگران تور تایلند می توانند در هر کجا که خواستند اقامت کنند و از سواحل بکر این جزیره لذت ببرند. از دیدنیهای جذاب این جزیره  می توان به آبشارKlong Chao اشاره کرد که تورهای گروهی برای همین آبشار به جزیره می‌آیند و از دیدن و بودن در ابن جزیره لذت می برند.

 طبیعت بکر تایلند، جزیره کود

جزیره رویایی کود

 جزیره جوم
این جزیره بی نظیر  مقصدی عالی برای کسانی که می خواهند اقامتی رویایی را درکلبه های ساحلی یا کلبه درختی سپری کنند گزینه مناسبی است. جزیره جوم دارای سواحل بکر و دست‌نخورده هستند، مسیرهای کوهستانی بی‌نظیری دارد و فعالیت‌های مختلفی را می‌توان در آنجا تجربه کرد. برای رسیدن به این جزیره اول باید به کرابی رفته و بعد با قایق به کوه جوم بروید. تنها مشکل گردشگرانی که به این جزیره می‌روند، وجود میمون‌ها است. بهتر است اقامتگاه خود را در جایی دور از محل زندگی‌ میمون‌ها انتخاب کنید.

 جاذبه های دیدنی تایلند، جزیره جوم

جزیره شگفت انگیز جوم

 جزیره لیپه
جزیره لیپه یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین جزیره تایلند ولی هنوز به رتبه پوکت نرسیده است شاید دلیل آن موقعیت جزیره باشد. رسیدن به این جزیره از اسکله Pak Bara در جنوب راوای امکان‌پذیر است. جزیره در نزدیکی مرز مالزی قرار دارد. به دلیل این که جزیره کوه لیپه امکانات و زیرساخت‌های مناسبی دارد، در مدت اقامتتان حتما احساس راحتی خواهید داشت. گردشگران در این جزیره غواصی می‌کنند چون بیش از ۲۵ درصد از گونه‌های مختلف ماهی‌های مناطق گرمسیری در اطراف صخره‌های مرجانی این جزیره زندگی می‌کنند.

 مکان های جذاب تایلند، جزیره لیپه

جزیره بی نظیر لیپه

جزیره یائو یای

جزیره یائو یای پوشیده از جنگل است و نسبت به جزیره‌های اطرافش خلوت‌تر است. برای رسیدن به این جزیره جذاب می توانید با قایق ها تندرو از پوکت حرکت کنید. این جزیره جذاب یکی از مفصدهای محبوب در نزد گردشگران تور پوکت می باشد. این جزیره نسبت به جزیره‌های اطرافش خلوت‌تر است، اما امکانات کافی مثل اسپا، وای فای و اقامتگاه‌های خوبی دارد. رستوران و فروشگاه هم در جزیره هست اما شب‌های آن ساکت‌تر است. در دورنمای دریا، جزایر کوچک دیگر دیده می‌شوند که با یک قایق پارویی هم قابل دستیابی هستند.

 طبیعت بکر تایلند، جزیره یائو یای

جزیره فوق العاده زیبای یائو یای

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.