تلاش تایلند برای جذب بیشترین گردشگر ایرانی در سال 2017

 تور تایلند, اخبار تایلند

ترویج صنعت گردشگری تایلند با جذب بیشترین گردشگر ایرانی

دولت تایلند با برگزاری نمایشگاه معرفی جاذبه های گردشگری در روز یک شنبه (27 فروردین) در شهر تهران و روز 29 فروردین در شیراز قصد دارد بیشترین گردشگر را از ایران جذب کند. چرا که سال گذشته این گردشگران ایرانی نقش مهمی در اهداف گردشگری این کشور ایفا کردند. در این نمایشگاه مقامات تایلندی قصد دارند جاذبه های گردشگری خود را در بخش های مختلف از جمله قومیت های مختلف تایلندی که در استان های گوناگون این کشور زندگی می کنند، به علاقمندان به صنعت گردشگری در ایران معرفی نمایند.
فعالان حوزه گردشگری تایلند که در این نمایشگاه حضور دارند در دیدار با طرف های گردشگری ایرانی درصدد معرفی جاذبه های مختلف کشور خود هستند و همچنین تجربه های متفاوتی را که گردشگران می توانند در استان های مختلف این کشور تجربه کنند، معرفی می نمایند.

تایلند سال گذشته میلادی 585 هزار و 6333 گردشگر از منطقه خاورمیانه از جمله ایران جذب کرد که این میزان گردشگر از این منطقه بیش از 400 میلیارد بات (واحد پول تایلند) برابر با یک میلیارد و 167 میلیون دلار درآمد برای تایلندی ها در پی داشت که در مقایسه با سال پیش از آن 15 درصد افزایش نشان می دهد.

تایلند که سال گذشته رشد گردشگری 133 درصدی را در مقایسه با سال پیش از آن تجربه کرده است، قصد دارد در سال 2017 با افزایش 6 درصدی، تعداد گردشگران خارجی را که به این کشور سفر می کنند به بیش از 34 میلیون و 500 برساند.

منبع: تی نیوز

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.