تلاش تایلند برای جذب بیشترین گردشگر ایرانی در سال 2017

تلاش تایلند برای جذب بیشترین گردشگر ایرانی در سال ۲۰۱۷

 تور تایلند, اخبار تایلند

ترویج صنعت گردشگری تایلند با جذب بیشترین گردشگر ایرانی

دولت تایلند با برگزاری نمایشگاه معرفی جاذبه های گردشگری در روز یک شنبه (۲۷ فروردین) در شهر تهران و روز ۲۹ فروردین در شیراز قصد دارد بیشترین گردشگر را از ایران جذب کند. چرا که سال گذشته این گردشگران ایرانی نقش مهمی در اهداف گردشگری این کشور ایفا کردند. در این نمایشگاه مقامات تایلندی قصد دارند جاذبه های گردشگری خود را در بخش های مختلف از جمله قومیت های مختلف تایلندی که در استان های گوناگون این کشور زندگی می کنند، به علاقمندان به صنعت گردشگری در ایران معرفی نمایند.
فعالان حوزه گردشگری تایلند که در این نمایشگاه حضور دارند در دیدار با طرف های گردشگری ایرانی درصدد معرفی جاذبه های مختلف کشور خود هستند و همچنین تجربه های متفاوتی را که گردشگران می توانند در استان های مختلف این کشور تجربه کنند، معرفی می نمایند.

تایلند سال گذشته میلادی ۵۸۵ هزار و ۶۳۳۳ گردشگر از منطقه خاورمیانه از جمله ایران جذب کرد که این میزان گردشگر از این منطقه بیش از ۴۰۰ میلیارد بات (واحد پول تایلند) برابر با یک میلیارد و ۱۶۷ میلیون دلار درآمد برای تایلندی ها در پی داشت که در مقایسه با سال پیش از آن ۱۵ درصد افزایش نشان می دهد.

تایلند که سال گذشته رشد گردشگری ۱۳۳ درصدی را در مقایسه با سال پیش از آن تجربه کرده است، قصد دارد در سال ۲۰۱۷ با افزایش ۶ درصدی، تعداد گردشگران خارجی را که به این کشور سفر می کنند به بیش از ۳۴ میلیون و ۵۰۰ برساند.

منبع: تی نیوز

بدون دیدگاه

نقد و بررسی

تور تایلند: بانکوک و پوکت

2.320.000 تومان

6 شب

آرشین پرواز قصرآریا


تور تایلند پاتایا

1690000 تومان

7 شب

ابرسام


تور تایلند: بانکوک+ پاتایا بهار ۹۶

1.890.000 تومان

8 شب

مقتدرسیرتابان


استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.
برای دریافت تور ارزان و لحظه آخری تایلند به کانال تلگرام ما بپیوندید