روزی به یادماندنی در تئاتر میمون ها در سامویی + تصاویر

تئاتر میمون ها یکی از تفریحات لذت بخش است که در سالن نمایشی رو باز در خیابان اصلی پشت ساحل بوفوت Bophut اجرا می شود. میمون های حیوانات باهوش و زرنگی هستند که در جمع آوری نارگیل ها به کشاورزان کمک می کنند. از این نظر در صنعت نارگیل سامویی نقش بسزایی دارند.

 تئاتر میمون هایی سامویی

بازی میمون ها در تئاتر میمون ها

تا  چند وقت پیش، فروش نارگیل مهم ترین منبع درآمد مردم مهربان سامویی بود. آنها برای چیدن نارگیل از میمون ها استفاده می کردند. در واقع این میمون ها برای چیدن نارگیل های رسیده تعلیم می دیدند و روزانه می توانستند تا هشتصد نارگیل بچینند که این کمک خیلی خیلی بزرگی به مردم بوده است. گردشگران عزیز تور ارزان تایلند در سفر به تایلند دیدن این تئاتر را ازدست ندهید.

 جاذبه های گردشگری سامویی، تئاتر میمون ها

چیدن نارگیل توسط میمون ها

 در سالن نمایش میمون ها علاوه بر چیدن نارگیل ها توسط میمون ها می توان  دو چرخه سواری، ریاضی حل کردن، ساز زدن و شنا کرن میمون ها را ببینید. سعی کنید حتما در ردیف های جلویی صندلی رزرو کنید تا از نزدیک تماشاگر بازی گوشی های میمون باشید. زمان برگزار تئاتر از ساعت ۱۰:۳۰ صبح و ۲ و ۴ بعد از ظهر می‎باشد.

 مکان های جذاب سامویی، تئاتر میمون ها

ساز زدن میمون ها در تئاتر میمون ها

 گردشگران تور تایلند می توانند با سفر به شهر سامویی از تئاتر میمون ها لذت ببرند پیشنهاد ما این است که در این تئاتر مواظب خوراکی ها و میوه های و گوشی های خود باشید تا توسط میمون های بازیگوش سرقت نشود. پس حواستان جمع باشد تا میمون های شیطون تر شما رو  اذیت نکنند.

مکان های جذاب سامویی، تئاتر میمون ها

سرقت رفتن گوشی توسط میمون ها

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.