سه روستای رویایی در تایلند + تصاویر

 روستای بی نظیر پای

پای یکی از روستاهای بی نظیر کشور تایلند است در صد کیلومتری بزرگترین شهر شمالی تایلند یعنی چیانگ مای قرار گرفته است. این روستا دارای طبیعتی بکر و آرامشی بی نظیر است که گردشگران بسیاری مجذوب این روستا شده اند. هم چنین طیف بسیار وسیعی از آبشارها و چشمه های آب گرم در اطراف این منطقه این روستا وجود دارد که بسیاری از آن ها هنوز کشف نشده اند. این روستا دارای جاده های پیچ و خم زیبایی می باشد که با دوچرخه سواری می توانید از این جاده زیبا  عبور کنید و از زیبایی های اطراف محوطه لذت ببرید. در مسیر این روستا مردم قبیله ای را میبینید که در دامنه ی کوه ها در نزدیکی پای زندگی میکنند که فرهنگ قدیمی خود یعنی فرهنگ برمه را حفظ کرده اند.

 جاذبه های تایلند، روستای پای

روستای زیبای پای

 روستای بان مائی اور
این روستا جذاب به روستای عشق تایلند شناخته می شود. در استان مائو هنگ سان قبل از مرز تایلند و میانمار قرار دارد. این روستا در کوه ها نهفته است . در این روستا دریاچه ای زیبا وجود دارد که به زیبایی این روستا افزوده است. می توانید با شرکت در تورتایلند از دیدن این روستا لذت ببرید. خانه ای محلی این روستا از کاهگلی و برنج ساخته شده اندو به سبگ چینی مزیین شده اند. در این روستا کشت چای را انجام می دهند که به اقتصادشون کمک می کند.

 طبیعت زیبای تایلند، روستای بن مائی اور

روستای بان مائی اور

وانگ نام خیائو
روستا وانگ نام خیائو یک روستای کوهستانی خیره کننده در تایلند است که گاهی اوقات آن را به عنوان سوئیس تایلند می شناسند. گیاهان سرسبز و تاکستان های سبز در کنار آبشارها ، زمین های گل و مزارع دمدمی مزاجی نشسته اند و تقریبا در هر گوشه ای از آن منظره زیبایی وجود دارد . این منطقه همچنین برای داشتن هوای بسیار تازه در تمام تایلند شناخته شده است. گردشگران تور تایلند طرفدار این مکان جذاب و زیبا می باشند.

 جاذبه های تایلند، روستای وانگ نام حیائو

وانگ نام خیائو

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.