سه جاذبه کمتر دیده شده در تایلند + تصاویر

گرند کنیون تایلند ( Sam Phan Bok ):

گرند کنیون در استان اوبون راچاتانی ( Ubon Ratchathani ) در نزدیکی لائوس تایلند واقع شده است. گرند کنیون به صورت طبیعی شکل گرفته است منظره ای سنگی و حوضچه های کوچکی از آب دارد. Sam Phan Bok به معنای سه هزار حفره است و در این منطقه نیز ۳۰۰۰ حوضچه کوچک در زمین وجود دارد. این نقطه بسیار آرام و ساکت است ، معمولا عکاسان شب به این منطقه می آیند که بتوانند از کهکشان راه شیری ، آسمان زلال و این منظره رویایی یکجا عکس بگیرند. بسیاری از افراد پیشنهاد می کنند در فصل خشک ( دسامبر تا ژوئن ) به بازدید این منطقه بروید چرا که در این زمان می توانید حفره های بیشتری را پر آب ببینید و آب رودخانه نیز پایین تر است. برای دیدو بازدید از این جاذبه جذاب در تور تایلند شرکت کنید و بهترین سفر خود را تجربه کنید.

 جاذبه های تایلند، گرند کنیون تایلند

گرند کنیون تایلند

 مکان های جذاب تایلند، گرند کنیون تایلند

گرند کنیون تایلند

 معبد ناقوس ها:

مجموعه معابدی به نام راچانوسورن در شهری به نام لامپانگ ( Lampang ) قرار گرفته است.  که خود این شهر هم از شهر چیانگ مای ۱۱۲ کیلومتر فاصله دارد. گشت و گذار در این شهر خیلی جذاب است اما جاذبه محبوب این شهر معابد راچانوسورن هستند که در بالای تپه  سنگی قرار گرفته اند و دارای چشم اندازی بی نظیر می باشد. از جذابیت این معابد داشتن گنبدهایی به شکل ناقوس های که بر فراز صخره ها قرار گرفته اند به همین دلیل نام معابد ناقوس ها را به آن اختصاص داده اند.

جاذبه های گردشگری تایلند، معبد ناقوس ها

معبد ناقوس های تایلند

 مکان های عجیب تایلند، معبد ناقوس ها

معبد ناقوس ها

معبد بطری ها ( Wat Pa Maha Chedi Kaew ):
 معبد بطری ها یکی از معبدهای منحصر بفرد کشور تایلند می باشد. چرا که در تایلند بیشتر معابد از طلا و سنگ های قیمتی و جواهرات ساخته شده اند. اما این معبد از هزاران هزار بطری نوشیدنی ساخته شده است. در سال ۱۹۸۴ ، تعدادی راهبه که از آلودگی های محیط اطراف خود خسته شده بودند شروع به جمع آوری آنها کردند و بالا بودن تعداد بطری های نوشیدنی به آنها این ایده را داد تا چیزی از آنها بسازند. با استفاده از بطری های سبز و قهوه ای نوشیدنی های مختلف ، این راهبه ها یکی از عجیب ترین معابد دنیا را ساختند. معبدی که از ۱٫۵ میلیون بطری ساخته شده است.  با شرکت در تور تایلند از نزدیک این معبد عجیب را ببینید.

 مکان های جذاب تایلند، معبد بطری ها

معبد بطری ها تایلند

 جاذبه های تایلند، معابد بطری ها

معابد بطری ها در تایلند

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.