شناخت دو مسیر طبیعت گردی و راهپیمایی در تایلند

 دو مسیر طبیعت گردی و راهپیمایی مسیر چیانگ مای به مای هونگ مای و  چیانگ رای به چیانگ مای که در دل طبیعت بکر و جذاب تایلند می باشند به شما گردشگران عزیز تور تایلند معرفی می کنیم تا بتوانید ساعتها به راه نوردی و طبیعت گردی بپردازید و روزهای به یادماندنی را در این مکان متفاوت داشته باشید و از سفر خود به تایلند نهایت لذت را ببرید.

مسیر چیانگ مای به مای هونگ سون:

 راه نوردی شما از مسیر چیانگ مای دره‌های سرسبز و کوه‌های بلند و تپه‌های جنگلی انبوه و کوهستان‌های پوشیده در مه , از میان بکرترین مناطق طبیعی تایلند تا مای هونگ سون ادامه دارد. روزی شش تا هشت ساعت پیاده‌روی خواهید کرد. در مسیرتان روستای Huay Hee Karen را خواهید دید. در این روستا در یک خانه‌ی سنتی اقامت می‌کنید و درباره‌ی سبک زندگی قبایل محلی و شیوه‌ی هماهنگی آن‌ها با طبیعت و محیط اطراف‌شان، یاد می‌گیرید. مسیر چیانگ مای به مای هونگ سون مسیری چالش انگیز و سخت به همراه عبور از رودخانه است.

مسیر چیانگ رای به چیانگ مای:

اگر می‌خواهید در سفر به کشور تایلند، فرهنگ‌ آن را از نزدیک مشاهده کنید و به خوبی با آن آشنا شوید، بهترین راه این است که به آرامی سفر کنید و زمان‌هایی را با اهالی آن منطقه بگذرانید. این مسیر یکی از بهترین مسیرها برای یک گشت‌وگذار تفریحی، ورزشی و البته فرهنگی است. در این مسیر در خانه‌های اهالی اقامت خواهید کرد. بومیان منطقه از شما پذیرایی می‌کنند و شما به آسانی و از نزدیک با سبک زندگی روستایی اهالی تایلند، آشنا می‌شوید.

سفر شما از Baan Tha Sob Van در منطقه‌ی چیانگ خام (Chiang Kham) شروع می‌شود و در شمال مرکز چیانگ مای به پایان می‌رسد. در این مسیر از یک پارک جنگلی سرسبز می‌گذرید و با قبایل محلی آشنا می‌شوید. شیوه‌ی مزرعه‌داری آن‌ها را تماشا می‌کنید و به تماشای پرندگان می‌نشینید. این مسیر یکی از بهترین مسیرها برای آشنایی با مردم تایلند و بومیان این منطقه است.

منبع:  الی گشت

بدون دیدگاه

*

code

استفاده از مطالب وب سایت تور تایلند به هر نحوی، بدون اجاز از مدیریت سایت ممنوع می باشد و دارای پیگرد قانونی است.